Zamknij

Borys Szyc pokazał syna na Instagramie. "To już miesiąc tacierzyńskiego"

Sylwia Wamej
23.04.2020 12:48
Borys Szyc
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Borys Szyc niedawno po raz kolejny został tatą. To jego pierwsze dziecko z żoną- Justyną Nagłowską. Aktor przebywa na urlopie tacierzyńskim i właśnie pochwalił się zdjęciem synka Henia - który skończył miesiąc.

Borys Szyc pokazał zdjęcie synka Henia. Chłopiec skończył właśnie miesiąc

Borys Szyc miesiąc temu ponownie został tatą synka - Henia. To pierwsze wspólne dziecko aktora i jego żony - Justyny Nagłowskiej. Borys Szyc pochwalił się właśnie najnowszym zdjęciem synka, który skończył miesiąc. "To już miesiąc tacierzyńskiego" - napisał Borys Szyc obok zdjęcia. Fani  i tym razem nie zawiedli i licznie komentowali uroczą fotografię chłopca.

"Cały tatuś", "słodziak", "ale podobny do pana, to spojrzenie"" cudny" - zachwycali się followersi Borysa Szyca.

Borys Szyc: Ile ma dzieci?

 Borys Szyc jest już tatą szesnastoletniej córki Soni ze związku z Anną Bareją. Również Justyna Nagłowska jest mamą dwóch córek z poprzedniego związku. Jak mówili świeżo upieczeni rodzice w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Borys Szyc w związku z pandemią koronawirusa nie mógł być obecny fizycznie przy porodzie. Dodawał ukochanej otuchy przez internet.

"Lubimy mieć poukładane plany i mieliśmy wszystko bardzo dokładnie poukładane, jak to będzie. Wszystko było nerwowo do ostatniej minuty. Justyna była na tyle wytrzymała i przeszła przez to z jakąś moją pomocą zdalną i się udało wszystko" - mówił Borys Szyc w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW