Zamknij

Borys Szyc pokazał zdjęcie USG. Czeka na syna

Sylwia Wamej
17.02.2020 16:33
Borys Szyc
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Borys Szyc pokazał na swoim Instagramie zdjęcie USG jego żony - Justyny Nagłowskiej. Aktor z radością oczekuje pierwszego syna. Fotografię czule skomentowała Justyna Nagłowska.

Borys Szyc opublikował zdjęcie USG. Aktor czeka na syna

Borys Szyc i Justyna Nagłowska przywitają niebawem na świecie wyczekanego synka. Borys Szyc, który jest tatą córki Soni, nie ukrywa podekscytowania i radości. Dla Justyny Nagłowskiej będzie to już trzecie dziecko. Nagłowska jest już mamą dwóch dziewczynek z poprzedniego małżeństwa.

Aktor i jego ukochana kilka dni temu obchodzili Walentynki. Z tej okazji Borys Szyc opublikował m.in. zdjęcie USG żony. Przy okazji nawiązał do ostatnich wydarzeń politycznych w Polsce.

"Moim ukochanym Walentynkom życzę, żeby były zdrowe, zakochane i szczęśliwe. Jak ja teraz. Kochajcie się, nie tylko od święta... Reszta się ułoży sama. I żeby Was nie dopadł syndrom swędzącego oka" - napisał aktor.

Justyna Nagłowska skomentowała walentynkowe zdjęcie Borysa Szyca

Walentynkowe fotografie skomentowała żona Borysa Szyca - Justyna Nagłowska. "Kocham cię najmocniej i dziękuję, że jesteś" - napisała Naglowska.Borys Szyc i Justyna Nagłowska to para, która razem wiele przeszła. Poznali się, gdy obydwoje mieli po dwadzieścia kilka lat. Rozstali się, bo Szyc był bardzo skupiony na karierze. Po latach ich drogi znów się zeszły. Borys Szyc odezwał się do byłej ukochanej, a skłoniło go do tego zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych.
„Siedziała sama na wydmie [...] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie powróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo. Justyna to piękna, mądra i dojrzała kobieta. Poznałem ją w trudnym momencie życia. Rozwodziła się, oboje mamy dzieci. Do tego doszła moja choroba alkoholowa, z którą się zmagałem. Poszliśmy na terapię, bo bardzo zależało nam na związku. Nie znam wielu par, które przeszły tak dużo w takim krótkim czasie, tak diametralnie zmieniając swoje życie i sprawdzając się w ekstremalnych sytuacjach. A my przetrwaliśmy! Co stanowi naszą wielką siłę” - mówił aktor w wywiadzie dla "Pani".

Zagłosuj

Jesteś zakochany?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW