Zamknij

Borys Szyc się żeni? Ślub ma odbyć się bez udziału gości

Maciej Friedrich
29.10.2019 09:57
Borys Szyc się żeni? Ślub ma odbyć się bez udziału gości
fot. Instagram:@jus_naglowska

Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub? Według medialnych doniesień aktorska para ustaliła już szczegóły ceremonii. Przyszła panna młoda miała potwierdzić, że ceremonia będzie wyjątkowo kameralna. Ma na niej zabraknąć nawet gości. 

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który ma na swoim koncie wiele docenionych ról. Obecnie możemy oglądać go w roli Józefa Piłsudskiego w filmie „Piłsudski. Borys nie może również narzekać na życie osobiste. Aktor stoczył zwycięską walkę z uzależnieniem od alkoholu i namawia inne osoby do podjęcia leczenia. Na początku 2019 roku Szyc zaręczył się z aktorką Justyną Nagłowską. Jak informuje „Super Express”, para podjęła już decyzję o tym, jak będzie wyglądał ślub. 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska biorą ślub? Uroczystość ma być wyjątkowo skromna

Jak dowiedział się „Super Express”, Szyc i Nagłowska już niedługo zostaną małżeństwem. Mieli postawić na wyjątkowo intymną ceremonię, bez udziału gości, pomijając najbliższą rodzinę. 

Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz – zdradziła Justyna w wywiadzie dla „Gali”. Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. Tylko tyle i aż tyle [...] Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort, w ogóle nie! – zapewniła narzeczona Borysa Szyca. 

Partnerka Borysa Szyca zmaga się z poważną chorobą. Wyznała to w sieci

Zagłosuj

Jaka koncepcja ceremonii ślubnej bardziej ci odpowiada?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/gala.pl/MF