Zamknij

Borys Szyc w pięknych słowach Justyny Nagłowskiej. Tylko ona o nim to wie

26.06.2020 21:26
Borys Szyc z żoną
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Borys Szyc całkiem niedawno powitał na świecie swoje drugie dziecko. Jego żona z okazji Dnia Ojca złożyła mu życzenia. Napisała o Szycu bardzo piękne słowa i podzieliła sie czymś, co tylko ona mogła o nim wiedzieć.

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska-Szyc kilka miesięcy temu doczekali się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Dla Borysa synek Henio jest drugim - po córce Soni - dzieckiem. Nagłowska ma jeszcze dwie córki. Obecnie, cała szóstka tworzy piękną, dużą, patchworkową rodzinę. Z okazji Dnia Ojca żona aktora złożyła mu życzenia i przy okazji napisała o nim wiele ciepłych, bardzo emocjonalnych słów, zdradzając coś, co tylko ona może o nim wiedzieć.

Justyna Nagłowska o Borysie Szycu

W swoich słowach Justyna Nagłowska opisała Borysa Szyca jakiego nie znamy: jako silnego, troskliwego, mądrego i czułego ojca. Swoje słowa wzbogaciła zdjęciem Szyca, który trzyma na rękach małego Henia.

"To, że jesteś cudownym ojcem, wiem od dawna. Masz 15-letnią córkę, która zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu. Od 7 lat jesteś ojczymem dla moich córek. Zbudowaliście cudowną relację opartą na miłości i zaufaniu. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Pomagasz i wspierasz, tłumaczysz im świat. Trzy miesiące temu znów zostałeś tatą. Kiedy zobaczyłam pierwszy raz, jak trzymasz nasze wspólne dziecko w ramionach, poczułam spokój i ogromne wzruszenie. Uśmiech który masz w oczach, kiedy patrzysz na Henia jest światłem i siłą. Nasze dzieci mają wspaniałego ojca" - napisała Justyna.

Oprócz tego, w swych słowach żona Borysa Szyca zwróciła też uwagę na bardzo ważną rzecz: że Dzień Ojca jest nie tylko świętem tatusiów biologicznych.

"Rodziną stajemy się poprzez miłość, odpowiedzialność, bliskość i troskę, którą sobie wzajemnie okazujemy. Dla wszystkich ojców biologicznych i przyszywanych - wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta" - zauważyła.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS