Zamknij

Borys Szyc wziął ślub. Aktor pokazał zdjęcia z uroczystości [FOTO]

Maciej Friedrich
02.01.2020 11:45
Borys Szyc wziął ślub. Aktor pokazał zdjęcia z uroczystości [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Borys Szyc rozpoczął 2020 rok od poinformowania fanów, że nie jest już kawalerem. Aktor wziął ślub z wieloletnią partnerką Justyną Nagłowską. W sieci Szyc pochwalił się zdjęciami ze świeżo upieczoną małżonką.

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który nie wstydzi się opowiadać o mrocznych momentach swojego życia. Gwiazdor borykał się z uzależnieniem od alkoholu, udało mu się jednak wygrać z nałogiem i obecnie namawia innych do podjęcia leczenia.

Borys nie ukrywa, że w trudnych momentach mógł liczyć na wieloletnią partnerkę Justynę Nagłowską, a miłość odmieniła jego życie. Para na początku 2019 roku poinformowała o zaręczynach. Fani aktorka zastanawiali się, ile zakochani czekać ze ślubem. Okazuje się, że Szyc i Nagłowska pobrali się. Poinformował o tym sam aktor, publikując zdjęcie ze świeżo upieczoną małżonką.

Borys Szyc wziął ślub z Justyną Nagłowską. Aktor pokazał zdjęcia z żoną

1 stycznia 2020 roku na profilu Borysa Szyca na Instagramie pojawił się post, który ucieszył fanów aktora. Gwiazdor po siedmiu latach związku wziął ślub z Justyną Nagłowską. Para pobrała się na Es Vedra, niewielkiej wyspie w pobliżu Ibizy. Szyc opublikował kilka zdjęć z małżeńskiej sesji zdjęciowej oraz emocjonalny wpis.

- Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, będziemy mieli syna (...)  Trzeba odwagi, by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7. rok trzeźwości, 7. rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno - napisał Borys.

W komentarzach pod postem zaroiło się od gratulacji dla młodej pary. Szycowi gratulowali między innymi Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska i Dawid Ogrodnik. My dołączamy się do najlepszych życzeń.

Zagłosuj

Śledzisz życie prywatne polskich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF