Zamknij

Borys Szyc zabawia synka beatboxem. Filmik aktora skradł serca internautów

24.09.2020 22:29
Borys Szyc
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Borys Szyc od pół roku cieszy się obecnością swojego drugiego dziecka - małego Henryka. Troskliwy tata robi wszystko, by zabawić maleństwo. Okazuje się, że Henio jest naprawdę dobrym słuchaczem. Aktor pokazał wideo, na którym raczy dziecko beatboxem w swoim wykonaniu. Uroczy filmik skradło serca internautów.

Borys Szyc niezbyt często daje się poznać fanom od tej prywatnej strony. Materiały z rodziną, które umieszcza w sieci, są więc dla internautów prawdziwą ciekawostką. Jednak najnowsze wideo, którym podzielił się aktor, wprost skradło ich serca. Krótki filmik przedstawia Borysa Szyca z synkiem podczas zabawy. Tata dzieli się swoim ukrytym talentem. Dla synka zostanie nawet beatboxerem.

Borys Szyc z synkiem. Urocza fotka skradła serca internautów

Post Borysa Szyca miał być zachętą dla widzów do odwiedzenia kina lub teatru. I trzeba przyznać, że mocno przyciągnął uwagę.

"Wdzięczna widownia to podstawa moi drodzy. Tęsknimy za Wami w kinach i teatrach. A beat box z Heniem to najlepszy początek dnia" - reklamuje się aktor. W oddali słychać śmiejącą się w głos mamę Henia. Zastanawiamy się tylko czy to freestyle, czy też piosenka, której nie możemy odgadnąć...

Borys Szyc schudł i zapuścił wąsy

Internauci wprost rozpływają się w komentarzach: "Cudne", "Piękne" "Och Heniu! No przesłodki Jesteś" - piszą. "Mogę na Was patrzeć godzinami. Miłość, radość, intymność i zaufanie - jakie to piękne". "

"Ja poproszę więcej zdjęć z Heniem. On mi zawsze poprawia dzień, cholibka A co to będzie jak podrośnie. Jest przecudny" - doprasza się jedna z komentujących.

Pytanie jednak, czy ktokolwiek zwrócił uwagę na przekaz Borysa Szyca, skoro w centrum jest taki słodki obrazek.

RadioZET.pl/AS