Zamknij

Borys Szyc zaręczony. Kim jest Justyna Nagłowska?

Redakcja
02.01.2019 11:35
Borys Szyc zaręczony. Kim jest Justyna Nagłowska?
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Po wielu latach Borys Szyc postanowił zalegalizować związek ze swoją partnerką Justyną Nagłowską. Para ogłosiła zaręczyny w Nowy Rok oraz opublikowała urocze zdjęcia. Kim jest wybranka aktora?

Borys Szyc to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Popularność przyniosły mu role w takich filmach jak "Symetria", "Vinci" czy "Testosteron". W 2018 roku mogliśmy oglądać go między innymi w "Kamerdynerze" czy obsypanej nagrodami "Zimnej wojnie", która znalazła się na krótkiej oscarowej liście. Fani doceniają nie tylko jego talent aktorski, ale też poczucie humoru i dystans do siebie.

Aktor ma 14-letnią córkę Sonię, owoc związku z Anną Bareją. Jednak od pięciu lat spotyka się z Justyną Nagłowską. W Nowy rok para podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Borys i Justyna postanowili zalegalizować swój związek i zaręczyli się.

Borys Szyc zaręczony

O swojej decyzji Szyc i Nagłowska poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Szyc na swoim profilu na Instagramie opublikował wspólne zdjęcia z ukochaną oraz wszystko mówiący wpis.

Stało się... Powiedziała „tak”... she said YES. Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho...

Wpis Szyca
fot. Instagram:@borys.szyc

Również wybranka aktora nie kryła radości, którą postanowiła podzielić się w sieci.

- Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie, czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy, dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się.

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska ma 38 lat. Z wykształcenia jest dziennikarką oraz reżyserką. Jest współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Szyca poznała się na planie Teatru Telewizji, jednak ich związek nie przetrwał zbyt długo. Dopiero po latach parze udało się odnaleźć uczucie. Justyna trwała przy ukochanym, gdy zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, wspólnie z nim uczęszczając na terapię. Para często podkreśla, że poza miłością łączy ich przyjaźń, która cementuje ich związek.

RadioZET.pl/MF