Zamknij

Borys Szyc został ojcem. Pokazał zdjęcie syna i zdradził jego imię [FOTO]

Judyta Wanicka
30.03.2020 10:15
Borys Szyc
fot. Instagram:@borys.szyc

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Para pochwaliła się rodzinnym zdjęciem na Instagramie i przy okazji zdradziła, jak ma na imię ich pociecha. 

Borys Szyc został ojcem 

Borys Szyc doczekał się syna. W pierwszy dzień wiosny jego żona, Justyna Nagłowska, urodziła synka. Aktor podzielił się radosną nowiną na Instagramie, publikując pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Przy okazji zdradził, że chłopiec otrzymał imię Henryk, na cześć dziadka Borysa Szyca. 

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi - przekazał Borys Szyc. 

Justyna Nagłowska - kim jest żona Borysa Szyca

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pobrali się w święta Bożego Narodzenia. Syn Henryk, który przyszedł na świat z początkiem wiosny, jest pierwszym dzieckiem 41-letniego aktora i jego 39-letniej wybranki. Oboje mają dzieci z poprzednich związków: Borys - 15-letnią Sonię, Justyna - córki Franię i Stefanię. 

Żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska, z wykształcenia jest reżyserką. Obecnie współtworzy markę odzieżową Flawless. Z aktorem poznała się kilka lat temu na planie Teatru Telewizji. Związek nie należał do łatwych ze względu na uzależnienie Szyca od alkoholu. Para wspólnie uczęszczała na terapię. Gdy udało im się pokonać problemy, postanowili założyć rodzinę. Informację o zaręczynach przekazali 1 stycznia 2019 roku. W listopadzie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. 

Zagłosuj

Podoba ci się imię Henryk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw