Zamknij

Borys Szyc zostanie ojcem. Justyna Nagłowska jest w ciąży

Maciej Friedrich
08.11.2019 10:15
Borys Szyc zostanie ojcem. Justyna Nagłowska jest w ciąży
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Borys Szyc zostanie ojcem. Jego narzeczona Justyna Nagłowska jest w ciąży. Para pochwaliła się w sieci radosną nowiną. Na opublikowanej na Instagramie fotografii wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek Justyny.

Borys Szyc zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie ciężarnej Justyny Nagłowskiej

Borys Szyc, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, zostanie ojcem. Radosną nowiną podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W piątek, 8 listopada na profilu aktora na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym ten obejmuje swoją narzeczoną Justynę Nagłowską. Na fotografii wyraźnie widać zaokrąglony ciążowy brzuszek ukochanej Szyca. To samo zdjęcie znalazło się na profilu Nagłowskiej.

Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem – napisała Justyna.

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block! Kochany nadbagaż – wtórował uradowany Borys.

Justyna Nagłowska – kim jest matka dziecka Borysa Szyca?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska ogłosili zaręczyny 1 stycznia 2019 roku. Pojawiły się doniesienia, że para planuje już ślub, który ma być kameralny, a nawet odbyć się bez udziału gości. Justyna Nagłowska ma 38 lat. Z wykształcenia jest dziennikarką oraz reżyserką. Jest współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Szyca poznała na planie Teatru Telewizji, jednak ich związek nie przetrwał zbyt długo. Dopiero po latach parze udało się odnaleźć uczucie. Szyc wielokrotnie podkreślał, że ukochana pomogła mu w walce z uzależnieniem od alkoholu.

RadioZET.pl/MF