Zamknij

Borysz Szyc wziął ślub z ciężarną ukochaną? Zdradził ich jeden szczegół

Judyta Wanicka
27.12.2019 15:19
Borys Sztyc i Justyna Nagłowska
fot. Instagram:@borys.szyc

Borys Szyc i Justyna Nagłowska już po ślubie? Aktor zamieścił zdjęcie z ciężarną partnerką na Instagramie. Tym razem jednak to nie wielki brzuszek przykuł uwagę internautów. Na dłoniach Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej pojawiły się obrączki. 

Borys Szyc wziął ślub z Justyną Nagłowską?

Borysz Szyc pochwalił się w Wigilię zdjęciem z ciężarną partnerką Justyną Nagłowską. Na fotografii widać, jak aktor wymienia się całusem z ukochaną i kładzie dłoń na jej zaokrąglonym brzuchu. Radosnej scenie przy choince towarzyszą życzenia świąteczne. 

Ten rok był dla nas niezwykle łaskawy. Chcemy Wam życzyć prostych rzeczy. Bądźcie dla siebie mili, uśmiechajcie się, bądźcie zdrowi, szanujcie i dostrzegajcie małe, dobre rzeczy, które Wam się przydarzają. Dbajcie i pielęgnujcie miłość. Bo cóż innego tak naprawdę się liczy... Cudownych Świąt! - przekazał fanom Borys Szyc.

Na zdjęciu intryguje jednak pewien szczegół. Na dłoni Borysa Szyca pojawiła się obrączka. Podobnie na palcu Justyny Nagłowskiej można dostrzec błyszczący pierścionek. Wszystko wskazuje na to, że w święta para złożyła sobie przysięgę małżeńską.

Ślub Szyca i Nagłowskiej odbył się tak, jak sobie to zaplanowali - w intymnej atmosferze i w tajemnicy przed mediami. 

Ślub będzie, ale tylko intymny i nasz – mówiła w "Gali" Justyna Nagłowska. Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: 'Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca'. Tylko tyle i aż tyle. Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort - w ogóle nie - powiedziała w wywiadzie. 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się dziecka 

Borys Szyc wkrótce zostanie ojcem. Jego żona, Justyna Nagłowska, jest w zaawansowanej ciąży. Będzie to pierwsze dziecko 41-letniego aktora i jego 39-letniej wybranki. Oboje mają dzieci z poprzednich związków: Justyna - córki Franię i Stefanię, Borys - 15-letnią Sonię

Justyna Nagłowska z wykształcenia jest reżyserką. Obecnie współtworzy markę odzieżową Flawless. Z Borysem Szycem poznała się kilka lat temu na planie Teatru Telewizji. Związek nie należał do łatwych ze względu na uzależnienie Szyca od alkoholu. Para wspólnie uczęszczała na terapię. Gdy udało im się pokonać problemy, postanowili założyć rodzinę. Informację o zaręczynach przekazali 1 stycznia 2019 roku. W listopadzie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. 

RadioZET.pl/jw