Zamknij

Bożena Dykiel nie robi Wigilii. Aktorka "Na Wspólnej" zdradziła powód

21.12.2020 14:47
Bożena Dykiel
fot. VIPHOTO/East News

Bożena Dykiel opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie" o swoich planach na tegoroczne święta. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" nie będzie organizować wigilijnej kolacji. Zdradziła powody takiej decyzji.

Bożena Dykiel to znana polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Widzowie TVN kojarzą ją przede wszystkim z roli Marii Zięby w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 2003 roku. Gwiazda pojawiła się również w takich produkcjach, jak "Znachor", "Wyjście awaryjne", "Awans" czy "Nic śmiesznego". Fanów Bożeny Dykiel interesują nie tylko jej sukcesy zawodowe, ale także szczegóły z życia prywatnego. O tych drugich aktorka opowiedziała niedawno w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" niedawno narzekała na stan finansów. Teraz otworzyła nowy biznes

Bożena Dykiel o planach na święta. Nie organizuje Wigilii

Bożena Dykiel w rozmowie z prowadzącymi "Pytania na śniadanie" zdradziła, jak będą wyglądały jej tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Zapowiedziała, że wigilijny stół będzie zastawiony tak samo, jak przed pandemią. Nie ona jednak zorganizuje uroczystą kolację. Obowiązek ten spoczywa na jej córce.

- Od jakiegoś czasu cenię swoją pracę i gotowanie, ponieważ zajmuje mi to coraz więcej czasu. Mam już zakiszony barszcz, mam podzielonego karpia, mam już wszystko przygotowane. A część rzeczy noszę do córki (...) Odkąd zaczęliśmy uciekać przed świętami Bożego Narodzenia, bo tak się złożyło kilka razy, że wylecieliśmy z mężem do ciepłych krajów, powiedziała "odtąd Wigilia jest u mnie" - powiedziała aktorka, tłumacząc, dlaczego to nie ona robi wigilijną kolację.

Gwiazda "Na Wspólnej" spędzi święta w małym gronie. Podkreśla, że należy stosować się do obostrzeń. Zgadzacie się?