Zamknij

Brad Pitt chce pozbawić Angelinę Jolie opieki nad dziećmi

Redakcja
18.04.2017 13:08
Brad Pitt Angelina Jolie
fot. ons.pl

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie miała niedawno groźnie wyglądający wypadek. Brad widzi w tym dostateczny powód, by pozbawić aktorkę praw do opieki nad dziećmi.

Kilka dni temu jedna z córek Angeliny i Brada miała wypadek. 8-letnia Vivienne pod nieobecność matki, która pozostawiła dzieci pod opieką niań, uderzyła głową w żelazną poręcz. Dziewczynka wraz z opiekunką była właśnie na spacerze w parku. Po wypadku szybko została przetransportowana do szpitala, gdzie zrobiono wszystkie potrzebne badania. Na szczęście nie doszło do poważnych obrażeń, jednak Brad bardzo zdenerwował się całym incydentem. Do tej pory to on musiał udowadniać, że nie zaniedbuje dzieci, brać udział w testach na obecność narkotyków, czy terapiach. Teraz jednak postanowił pokazać, że w rzeczywistości może być całkiem inaczej.

Pitt zamierza domagać się przyznania mu wyłączonej opieki nad dziećmi. Kiedy tylko dowiedział się o wypadku, skontaktował się z prawnikiem i podjął decyzję o podjęciu odpowiednich kroków w tej sprawie. Zamierza udowodnić, że to Jolie zaniedbuje dzieci i jest nieobecna - tak jak wtedy, kiedy doszło do wypadku. aktorka była wtedy poza krajem.

Czy Bradowi uda się wywalczyć wyłączne prawa do opieki nad dziećmi? Pewne jest, że rozwodowa batalia potrwa jeszcze długo.

RadioZET.pl/SA