Zamknij

Brad Pitt i Jennifer Aniston przytulają się na gali. Pierwsze wspólne zdjęcie od lat

Sylwia Wamej
20.01.2020 10:37
Brad Pitt
fot. Invision/ East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas jednego z filmowych wydarzeń. Byli zakochani nie szczędzili sobie czułości. Fani czekali na takie ujęcie aż 15 lat.

Jennifer Aniston i Brad Pitt w czułym uścisku na imprezie filmowej

Jennifer Aniston i Brad Pitt mimo, że od wielu lat nie są już razem, wciąż ciepło o sobie myślą. Byli zakochani przyłapani zostali ostatnio na gali Nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Podczas wspólnej pogawędki fotoreporterzy uchwycili czułe przywitanie pary i buziaka. Fani na ten moment czekali aż 15 lat. W końcu Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jedną z najbardziej lubianych par amerykańskiego show-biznesu. Warto podkreślić, że to pierwsze takie wspólne zdjęcie eks małżeństwa po latach.

Jennifer Aniston i Brad Pitt. Dlaczego się rozstali?

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem przez pięć lat. W 2005 roku Brad Pitt poznał na planie "Pan i Pani Smith" Angelinę Jolie i od tego momentu małżeństwo Aniston i Pitta zaczęło się sypać. Oczywiście byli zakochani nie zawsze mieli ze sobą dobre relacje. Jednak gdy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie, znacznie częściej widuje się go w towarzystwie Aniston.

Na ostatniej imprezie gali Nagród Gildii Aktorów Ekranowych zarówno Jennifer, jak i Brad odebrali nagrody. Jennifer Aniston została nagrodzona za rolę kobiecą w serialu dramatycznym "The Morning Show", z kolei Brad Pitt odebrał nagrodę za rolę w filmie "Pewnego razu.... w Hollywood".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW