Zamknij

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów małżeństwem? Amerykańska prasa zna datę ślubu

Maciej Friedrich
24.04.2019 15:40
Jennifer Aniston i Brad Pitt znów małżeństwem? Amerykańska prasa zna datę ślubu
fot. EAST NEWS/AFP/SCOTT NELSON

O tym, że Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócili do siebie, mówi się od miesięcy. Amerykańska prasa donosi jednak, że para nie tylko jest razem, ale planuje ponowne wzięcie ślubu. Znane mają być najdrobniejsze szczegóły ceremonii oraz jej data.

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli spotykać się w maju 1998 roku. Dwa lata później pobrali się podczas prywatnej ceremonii w Malibu. Byli wówczas jednym z najbardziej medialnych małżeństw Hollywood. Ich głośny związek przetrwał niecałe 5 lat, 6 stycznia 2005 roku para ogłosiła separację, a w październiku 2006 ostatecznie się rozwiedli. Nieoficjalną przyczyną rozstania miał być romans Pitta z Angeliną Jolie. Choć aktor zaprzeczał plotkom o romansie, ostatecznie poślubił Jolie i wychowywał z nią łącznie szóstkę dzieci, w tym trójkę adoptowanych. Ich związek zakończył się po niemal 10 latach, kiedy Jolie wystąpiła o rozwód. Ich małżeństwo zostało rozwiązane w kwietniu tego roku.

Już na początku 2019 roku pojawiły się plotki, że Pitt i Aniston znów się spotykają. Gwiazdor miał między innymi pojawić się na urodzinach Aniston. Amerykańska prasa donosi, że ich relacja rozwija się w piorunującym tempie. Jak informuje magazyn "Us Weekly", Jennifer i Brad planują ślub, a przygotowania idą pełną parą.

Brad Pitt i Jennifer Aniston
fot. Instagram:@loveaniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt wezmą drugi ślub?

Według informacji magazynu gwiazdy nie tylko podjęły decyzję, ale też zaplanowały szczegóły ceremonii. Ślub miałby odbyć się 29 lipca 2019 roku, w 19. rocznicę ich pierwszego ślubu, w meksykańskim kurorcie One&Only Palmila, a goście mieliby zostać zakwaterowani w ośmiu wynajętych willach.

ZOBACZ: Katarzyna Grochola wzięła sekretny ślub. Kim jest trzeci mąż pisarki?

"Us Weekly" informuje także, że świadkiem Pitta będzie George Clooney, a świadkową Courteney Cox. Jennifer ma wziąć ślub w prostej sukni projektu Versace.

Jeśli informacje magazynu potwierdzą się, szykuje się jeden z najgłośniejszych aktorskich ślubów ostatnich lat.

Zagłosuj

Interesujesz się życiem hollywoodzkich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/fakt.pl/MF