Zamknij

Brad Pitt jako znany amerykański lekarz. W nowym wizerunku jest nie do poznania

Sylwia Wamej
27.04.2020 13:27
Brad Pitt
fot. Instagram.com/ Brad Pitt

Brad Pitt zmienił  się nie do poznania.  Aktor na potrzeby programu „Saturday Night Live” zmienił się w Dr Antohny’ego Fauci, spacjalisty ds. chorób zakaźnych. Brad Pitt postanowił też zakpić z Donalda Trumpa.

Brad Pitt nie do poznania. W programie "Saturday Night Live" wcielił się w znanego lekarza

Brad Pitt na potrzeby programu  "Saturday Night Live"został popularnym w USA lekarzem Anthonym Fauci, specjalisty ds. chorób zakaźnych. Lekarz, zapytany przez dziennikarzy, który z aktorów mógłby go zagrać  w „Saturday Night Live” stwierdził, że Brad Pitt lub Ben Stiller. Padło na Brada Pitta, który ucharakteryzowany na słynnego lekarza, wystąpił w „Saturday Night Live”. Trzeba przyznać, że ciężko go rozpoznać. Nagranie w błyskawicznym tempie obiegło internet, a fragment programu obejrzało aż 9 mln osób.

56-letni aktor jako wirusolog, odnosił się do słów Donalda Trumpa, który mówił, że szczepionka na koronawirusa powinna pojawić się "stosunkowo szybko".

"Relatywnie szybko to interesująca fraza. Relatywnie szybko w świetle historii Ziemi? No tak, w takim kontekście to szczepionka będzie bardzo szybko. Ale jak mówisz twojemu przyjacielowi, że skończysz coś niedługo, a to niedługo trwa półtora roku, to twój przyjaciel ma prawo być wkurzony" – mówił Pitt. 

Brad Pitt w „Saturyday Night Live” wyśmiał Donalda Trumpa, który powiedział m.in. że wstrzykiwanie wybielacza może ochronić przed koronawirusem. Warto dodać, że Prezydent USA wyjaśniał później, że słowa o wybielaczu były sarkastyczne. Brad Pitt pod koniec występu ściągnął perukę i okulary i podziękował doktorowi Fauci.

Dziękuję za twój spokój i twoją klarowność w tym nerwowym czasie. Dziękuję wszystkim pracownikom medycznym, pracownikom pierwszej pomocy i ich rodzinom, za bycie na pierwszej linii frontu" - powiedział.

Brad Pitt
fot. Screen YouTube

Dr Anthony Fauci: Kim jest?

Dr Anthony Fauci jest głównym ekspertem w grupie zajmującej się walką z koronawirusem. Jest szefem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakażnych od 1984 roku.

Przez Amerykanów został okrzyknięty bohaterem. Fauci informuje o stanie epidemiologicznym i dba o zdrowie rodaków, a z drugiej zaś strony, niejednokrotnie prostuje słowa prezydenta USA.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia o koronawirusie?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW