Zamknij

Brad Pitt ma nową dziewczynę? Jest sporo młodsza i ma oryginalną urodę

Judyta Wanicka
20.11.2019 19:03
Brad Pitt
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Brad Pitt i aktorka Alia Shawkat są razem? Para pojawiła się na wernisażu w Los Angeles. Nowa dziewczyna Brada Pitta jest od niego młodsza o 26 lat i również zajmuje się aktorstwem. Według doniesień amerykańskich mediów Brad Pitt i Alia Shawkat spotykają się już od kilku miesięcy. 

Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie i od tamtej pory oficjalnie jest singlem. Choć prasa wielokrotnie łączyła go z różnymi aktorkami, a nawet rozpisywała się o powrocie Pitta do Jolie i Jennifer Aniston, u boku aktorka nadal nie ma jednej, stałej towarzyszki. Paparazzi bacznie śledzą, z kim aktualnie spotyka się hollywoodzki gwiazdor. Ostatnio kilkukrotnie udało im się przyłapać Brada Pitta w towarzystwie młodej gwiazdy serialu "Bogaci bankruci". W bulwarówkach natychmiast pojawiły się spekulacje, że Alia Shawkat jest nową dziewczyną Brada Pitta. Zdjęcia z wernisażu, na którym Pitt pojawił się w towarzystwie uroczej przyjaciółki mają potwierdzać doniesienia o ich romansie. 

Brad Pitt i Alia Shawkat. To jego nowa dziewczyna? 

Brad Pitt i Alia Shawkat odwiedzili wspólnie galerię Wilding Cran w Los Angeles. Później udali się na romantyczną kolację. Według doniesień, Brad Pitt i Alia Shawkat spotykają się od kilku miesięcy. Aktorka znana z roli Mae z serialu "Bogaci Bankruci" jest młodsza od 56-letniego gwiazdora o 26 lat. Zagrała w wielu produkcjach, m.in. "Blaze", „Dziewczyny śmierci”, „Interwencja” i „The Runaways: Prawdziwa historia”. Jej wielką pasją jest sztuka. Nic więc dziwnego, że zabrała Brada właśnie na wystawę. 

Alia Shawkat wyróżnia się dość oryginalną urodą. Wszystko przez egzotyczną mieszankę genów. Jej ojciec jest Irakijczykiem, a matka ma korzenie norweskie, irlandzkie i włoskie. 

Alia Shawkat
fot. Parisa/Splash News/EAST NEWS
Alia Shawkat
fot. Vianney Le Caer/Invision/AP/East News

RadioZET.pl/jw