Zamknij

Brad Pitt ma nową miłość? To bardzo znana aktorka

07.12.2021 11:44
Sharon Stone i Brad Pitt
fot. East News

Brad Pitt znów jest zakochany? Jak donosi zagraniczna prasa, serce aktora skradła wielka gwiazda Hollywood - Sharon Stone.

Brad Pitt jest bożyszczem wielu kobiet. Na swoim koncie ma wiele związków, jednak odkąd rozstał się z Angeliną Jolie, żadna kobieta nie zajęła do tej pory jej miejsca. Ostatnio zagraniczna prasa doniosła, że słynny aktor spotyka się ze starszą o sześć lat od siebie Sharon Stone.

Sharon i Brad znają się od wielu lat. Gdy zaczynali swoje kariery, obydwoje uczęszczali na aktorskie warsztaty do Roya Londona, guru sztuki aktorskiej. Później co prawda ich drogi rozeszły się. Jak donosi zagraniczna prasa, Brad i Sharon znów nawiązali ze sobą kontakt i spotykają się.

Zobacz też:  Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Brad Pitt ma nową miłość? To bardzo znana aktorka

"Brad zawsze miał specjalne miejsce w swoim sercu dla Sharon, odkąd zaczęli tę szaloną przygodę z filmem razem" – mówi informator australijskiego tygodnika "New Idea". Ponoć aktorzy widywani są na wspólnych lunchach.

Gdy Brad był w związku z Angeliną Jolie, aktorce nie podobało się, że jej ukochany utrzymuje kontakt z Sharon. Postrzegała ją jako zagrożenie.

"Kiedy Brad spotkał się z Angeliną, ta powstrzymywała go przed rozmowami z Sharon, ponieważ postrzegała ją jako zagrożenie. Na szczęście ponownie są w kontakcie" - zdradza informator "New Idea".

Plotkuje się, że wszyscy znajomi trzymają kciuki za Sharon i Brada.

"Sharon nie posunęłaby się jeszcze tak daleko, by nazywać ich parą, ponieważ oboje cieszą się wolnością, ale oboje prywatnie przyznają, że są zainteresowani, dokąd to wszystko zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Zasługują na szczęście" - pisze australijska gazeta.