Zamknij

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

16.04.2021 14:38
Brad Pitt
fot. Invision/ East News

Brad Pitt jest chory? Ostatnio internet obiegły zdjęcia gwiazdora, który opuścił ośrodek medyczny na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Brad Pitt ma problemy ze zdrowiem? Ostatnio fotoreporterzy przyłapali gwiazdora, jak opuszczał ośrodek medyczny w Beverly Hills na wózku inwalidzkim. Sam zainteresowany robił wszystko, aby tylko być nierozpoznanym. Mimo okularów, maseczki i kaptura dziennikarze Page Six rozpoznali 57-letniego aktora. Tabloid podkreśla, że Brad Pitt przyjechał jedynie na zabieg dentystyczny. Dlaczego w takim razie poruszał się na wózku inwalidzkim?

Zobacz też:  Brad Pitt jako znany amerykański lekarz. W nowym wizerunku jest nie do poznania

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

"Nic mu nie jest. To tylko zabieg dentystyczny" - czytamy w serwisie Paxe Six. Portal wyjaśnił, że wózek inwalidzki w przypadku Pitta przeznaczony był jedynie do bezpiecznego opuszczenia placówki. Amerykańskie szpitale dbają o to, aby pacjenci bezpiecznie opuścili budynek. W tym celu dostają wózek inwalidzki, aby w przypadku osłabienia po zabiegu móc czuć się komfortowo. Fani przystojnego aktora mogą zatem odetchnąć z ulgą!

Prywatnie Brad Pitt jest po rozwodzie z Angeliną Jolie. Para rozwiodła się 12 kwietnia 2019 roku. Byli małżonkowie doczekali się gromadki dzieci: syna Johna ur. 27 maja 2006) oraz bliźniąt: Vivienne Marcheline Jolie-Pitt i Knoxa Leona Jolie-Pitta, trójki adoptowanych dzieci: dwóch chłopców – od 2001 Maddoxa Chivana (ur. 5 sierpnia 2001 w Kambodży) i od 2007 Paxa Thiena (ur. 29 listopada 2003 w Ho Chi Minh, w Wietnamie) oraz od 2006 dziewczynki – Zaharę Marley (ur. 8 stycznia 2005 w Auasa).

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET