Zamknij

Brad Pitt usunie wszystkie tatuaże związane z Angeliną Jolie

Redakcja
01.06.2017 13:13
Brad Pitt
fot. ons.pl

Dla Brada Pitta tatuaże są wielką pasją, o czym świadczy spora ilość rysunków na ciele aktora. Okazuje się jednak, że niektóre z nich stały się niechcianą pamiątką po małżeństwie z Angeliną Jolie. Wszystkie te tatuaże Pitt chce usunąć.

Brad Pitt postanowił odmienić swoje życie. Być może nieunikniony rozwód z Angeliną Jolie dał mu do zrozumienia, że to dla niego nowy start. W związku z tym postanowił iść na terapię dla alkoholików i poprawić swoje relacje z byłą już partnerką z nadzieją na to, że nie będzie utrudniała mu kontaktu z dziećmi, za którymi bardzo tęskni. Podobno postanowił też pozbyć się "pamiątek" po małżeństwie, czyli wszystkich tatuaży, które mogą przypominać mu o Jolie.

Zagraniczne media, powołując się na tajemnicze źródło z otoczenia aktora, informują, że Brad ma już umówiony termin usunięcia tatuaży. Jak wiadomo, można to zrobić albo przez pokrycie starych rysunków innymi, lub zastosowanie lasera. Niestety, żadna z tych metod nie daje szans na całkowite pozbycie się tych "pamiątek", by nie pozostał po nich żaden ślad. Ciekawe czy aktor ma już jakieś nowe pomysły na swoje tatuaże i ciekawe, co o tym sądzi Angie.

RadioZET.pl/SA