Zamknij

Bradley Cooper jest zakochany? Przyłapano go z "dziewczyną Bonda"

Maciej Friedrich
16.01.2020 17:54
Bradley Cooper jest zakochany? Przyłapano go z "dziewczyną Bonda"
fot. Rex Features/East News

Miłosne perypetie Bradleya Coopera są gorącym medialnym tematem. Po rozstaniu z Iriną Shayk aktor nie zbudował stałego związku. Być może sytuacja ulegnie zmianie, gwiazdor miał zostać zauroczony przez "dziewczynę Bonda" Anę De Armas.

Bradley Cooper to jeden z gwiazdorów Hollywood, którego chwali się nie tylko za wybitny talent aktorski, ale także nieprzeciętną urodę. Serce aktora od 2015 roku należało do rosyjską modelką Iriną Shayk, z którą wychowywał córkę. Niestety, w lipcu pojawiła się informacja o  rozstaniu pary.

Po rozstaniu życie uczuciowe Bradleya znalazło się pod lupą mediów. Plotkowało się o związku gwiazdora z Lady Gagą, a nawet o tym, że spodziewają się dziecka. Fani aktora zastanawiają się, czy w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Być może chodzi o najnowszą "dziewczynę Bonda", z którą aktor został przyłapany w jednym z hoteli. 

Bradley Cooper i Ana De Armas są parą? Przyłapano ich w hotelu

Jak informuje portal RadarOnline, Bradley został przyłapany w hotelu Four Seasons w towarzystwie pięknej aktorki Any De Armas, która wciela się w partnerkę Jamesa Bonda w najnowszym filmie o Agencie 007. Para miała być pogrążona w rozmowie, która nie przypominała zwykłej wymiany uprzejmości. Cooper miał być zauroczony aktorki.

Ciągle żartował i miał szeroki uśmiech na twarzy. Bradley wydawał się zachwycony Aną, która często się śmiała - czytamy.

Według informatora portalu Ana i Bradley mieli doskonale się dogadywać. Być może Ana z "dziewczyny Bonda" zmieni się w dziewczynę Coopera?

Zagłosuj

Jak sądzisz, czy Bradley i Ana będą parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek,pl/MF