Zamknij

Brandon Asher nie żyje. Popularny youtuber miał 36 lat

17.09.2021 11:32
Brandon Asher
fot. Screen YouTube

Brandon Asher nie żyje. Popularny youtuber przez cały sierpień relacjonował swój pobyt w szpitalu. Trafił do niego po tym, gdy zachorował na koronawirusa. Niestety, amerykańskiego youtubera nie udało się uratować, a o jego śmierci poinformowała siostra Brandona.

Brandon Asher nie żyje. Amerykański youtuber i streamer w sierpniu trafił do szpitala po tym, gdy zachorował na koronawirusa. Niestety, jego stan pogorszył się i trafił na oddział intensywnej terapii.

Zobacz też:  Youtuber Lord Kruszwil miał pobić 66-latka. Mężczyzna zmarł

Brandon Asher nie żyje. Popularny youtuber miał 36 lat

Jeszcze 23 sierpnia Brandon Asher opublikował wpis na Twitterze, w którym apelował do fanów, aby zaszczepili się. On sam określał swój stanem mianem "piekła". Niestety, jego życia nie udało się uratować lekarzom. Zmarł 13 września. O śmierci youtubera poinformowała jego siostra - Anesa Ashur, która opublikowała ich wspólne zdjęcie z poruszającym wpisem.

"W ciągu 36 lat stawiłeś czoła tylu wyzwaniom, nigdy bym sobie nie wyobrażała, że stracimy cię w wyniku pandemii. Udowodniłeś, jak niesamowitą jesteś duszą. Kocham cię, na księżyc i z powrotem" - napisała siostra youtubera.

Warto dodać, że Brandon Asher, znany w sieci jako "Bashurverse", największą popularność zdobył streamując grę Minecraft. Prowadził również swój kanał na YouTubie, na którym nagrywał vlogi pokazujące jego codzienne życie.

Kilka lat temu Brandon Asher musiał mierzyć się z internetowym skandalem. W 2015 roku został oskarżony o molestowanie nieletnich. W 2017 roku usunął wszystkie swoje konta w mediach społecznościowych. Dwa lata później powrócił do regularnego publikowania wideo.