Zamknij

Brat Anny Lewandowskiej został ojcem. Trenerka przekazała radosne wieści w nietypowy sposób [FOTO]

27.10.2021 10:54
Anna Lewandowska
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska nie posiada się ze szczęścia. Jej brat, Piotr Stachurski, powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Trenerka przekazała radosną wiadomość w dość nietypowy sposób. 

Anna Lewandowska jest bardzo rodzinną osobą. Niedawno trenerka pomagała mamie, Annie Stachurskiej, promować jej debiutancki film. Gwiazda fitnessu chętnie pozuje do zdjęć także z teściową, mamą Roberta Lewandowskiego, oraz szwagierką, Mileną Lewandowską-Miros, i swoją 86-letnią babcią. Anna Lewandowska ma także młodszego brata, Piotra Stachurskiego

Rodzeństwo od najmłodszych lat łączy silna więź. Anna chętnie angażuje o dwa lata młodszego Piotrka do swoich projektów zawodowych i chętnie korzysta z jego artystycznych zdolności. Piotr Stachurski ukończył bowiem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Maluje obrazy, fotografuje oraz tworzy scenografie do sesji, spektakli i teledysków.

Inspiruje mnie. On artysta - ja sportowiec. On spokojny - ja szalona. On w chmurach - ja na ziemi. On pomyśli - ja zrobię. On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale, co najważniejsze, jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo, co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. [...] Dziękuję, że jesteś! - napisała kiedyś o bracie gwiazda.

Anna Lewandowska przekazała, że jej brat Piotr Stachurski został ojcem

Lewa stara się utrzymywać dobry kontakt także z partnerką Piotra, Darią. Raz nawet zamieściła z nią wspólne zdjęcie na Instastories. Nic więc dziwnego, że ucieszyła się na wieść, że Piotr Stachurski i jego ukochana zostali rodzicami.

O tym, że dziecko jest już na świecie, Anna Lewandowska poinformowała w ostatnim Q&A na Instagramie. Trenerka opublikowała kadr z filmu "Król Lew" ukazujący pamiętną scenę z nowo narodzonym Simbą i wymownie podpisała bohaterów, nadając im imiona brata i bratowej.

Anna Lewandowska nie zdradziła, jakiej płci jest dziecko brata. Świeżo upieczonej cioci i rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej dziecka. To popularny podróżnik i bloger [FOTO]

lewa
fot. Instastories:@annalewandowskahpba