Zamknij

Brat Joanny Kulig przeżył śmierć kliniczną

Redakcja
17.10.2018 12:05
Joanna Kulig
fot. Instagram

Joanna Kulig jest dziś jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. W jej życiu po świetnej roli w „Zimnej wojnie” trwa dobra passa. Jednak nie zawsze w jej rodzinie tak było. Kilka lat temu brat aktorki przeżył śmierć kliniczną.

Rodzinna tragedia Joanny Kulig wydarzyła się już dziewięć lat temu. Mimo to wspominanie tych chwil nadal nie jest łatwe. W wypowiedzi dla „Dobrego Tygodnia” o trudnych przeżyciach opowiedział brat Piotr, który doświadczył śmierci klinicznej.

Jak wyjaśnił, przez długi czas pozostawał w śpiączce. Jego stan był tak ciężki, że lekarze nie wierzyli w poprawę, a rodzinie nie dawali żadnych nadziei.
– Przez długi czas byłem w śpiączce. Lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeszedłem też śmierć kliniczną – powiedział. Przyznał też, że Joanna bardzo wspierała go, kiedy najgorsze minęło.

– Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomogła finansowo – to dla nas ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci – powiedział. Na szczęście Piotr Kulig dziś ma się dobrze, a dzięki operacji odzyskał głos po porażeniu strun głosowych.

Piotr Kulig został oczywiście spytany także o ciążę swojej słynnej siostry. Zdradził, że Joanna o dziecko starała się już od dłuższego czasu. Teraz wreszcie, kiedy to się udało, Kulig i jej mąż bardzo się cieszą.

RadioZET.pl/Dobry Tydzień/SA