Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Brat Rafała Zawieruchy w programie „MasterChef”. Grzegorz Zawierucha podbije show-biznes?

20.09.2019 15:09

Grzegorz Zawierucha z programu „MasterChef” to brat znanego aktorka Rafała Zawieruchy, który zagrał w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w... Hollywood”. Kim prywatnie jest Grzegorz Zawierucha i jakie relacje łączą go ze znanym bratem? Zobaczcie, co wiadomo o utalentowanym uczestniku „MasterChefa”.

Rafał Zawierucha fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EASTNEWS

Mało kto wie, że w nowej edycji programu „MasterChef” występuje brat aktora Rafała Zawieruchy. Grzegorz Zawierucha, bo o nim mowa, również próbuje zrobić karierę w telewizji. Właśnie można go oglądać w nowym sezonie kulinarnego show TVN, gdzie rywalizuje z innymi uczestnikami o tytuł Mistrza Kuchni. Brat znanego aktora radzi sobie całkiem nieźle, a jego potrawy zdobywają uznanie Michela Morana, Magdy Gessler i Anny Starmach.

Brat Rafała Zawieruchy – kim jest Grzegorz Zawierucha?

Do tej pory Grzegorz Zawierucha stał w cieniu sławnego brata, któremu udało się zdobyć rolę w hollywoodzkiej produkcji. Wkrótce może się to zmienić, bo pasjonat gotowania właśnie wyruszył na podbój show-biznesu. W sierpniu pochwalił się znajomym na Instagramie, że dostał się do programu „MasterChef”.

No dobra, postanowiłem zgłosić się na casting do „MasterChefa” i dostałem zaproszenie do 44 najlepszych kucharzy. Teraz walczę o upragnionego „fartucha” – napisał.

Od tamtej pory o aspirującym kucharzu robi się coraz głośniej. Grzegorz Zawierucha jest starszym bratem Rafała Zawieruchy. Wychowywał się z trojgiem biologicznego rodzeństwa: bratem i dwiema siostrami oraz liczną gromadką przybranych braci i sióstr. Jego rodzice, Anna i Edward Zawierucha, od dziewiętnastu lat prowadzą rodzinny dom dziecka w Kielcach. W sumie wychowali 24 dzieci.

Grzegorz Zawierucha uwielbia gotować i chwalić się przyrządzonymi potrawami na Instagramie. Jego drugą pasją jest żeglarstwo. Uczestnik „MasterChefa” chętnie chwali się swoja piękną żoną, rzadziej natomiast zamieszcza zdjęcia ze słynnym bratem. Nie oznacza to jednak, że nie ma dobrych relacji z Rafałem. Wystarczy wejść na profil gwiazdora „Pewnego razu w... Hollywood”, by zobaczyć całkiem dużo zdjęć, na których pojawia się Grzegorz. Bracia przyjaźnią się i lubią spędzać ze sobą czas.

Zagłosuj

Kto jest przystojniejszy:

RadioZET.pl/jw

Oceń