Zamknij

Britney Spears jest więziona? Fani nie mają wątpliwości [FOTO]

10.07.2020 20:34
Britney Spears jest więziona?
fot. Instagram:@britneyspears

Britney Separs ma za sobą bardzo ciężki okres, który zdaniem wielu osób wcale się nie zakończył. Fani podejrzewają, że wokalistka jest przetrzymywana przez ojca wbrew jej woli przez ojca. W nagraniach gwiazdy pojawić się miały niepokojące szczegóły.

Britney Spears była przed laty jedną z najpopularniejszych wokalistek świata, a jej plakaty nad łóżkami wieszał rzesze nastolatek i nastolatków. Amerykańska gwiazda muzyki pop, znana z takich hitów jak "Ooops!...I Did It Again" i "Toxic" podbijała listy przebojów, zapełniała największe koncerty i cieszyła się niesłabnącą popularnością. Inspirowały się nią takie gwiazdy jak Lady Gaga czy Lana Del Rey. Niestety, w pewnym momencie kariera Britney w spektakularny sposób się załamała. Powodem miało być załamanie nerwowe, które zakończyło się pobytem w szpitalu psychiatrycznym.

Od 2008 roku kuratelę nad wokalistką sprawuje jej ojciec, James Parnell Spears, zdaniem wielu osoba, która ponad dobro córki stawia zarabianie pieniędzy, a samą Britney traktuje jako narzędzie. Co więcej, podejrzewają, że Britney może być przetrzymywana przez ojca siłą. Pod koniec maja 2019 roku internauci zwrócili uwagę na nagrania artystki, która wyglądała nie najlepiej i dziwnie zachowywała. Niedawno głośno zaczęło się mówić o tym, że gwiazda potrzebuje pomocy.

Britney Spears spaliła siłownię w domu. W pomieszczeniu wybuchł pożar [WIDEO]

Britney Spears jest więziona? Niepokojące nagrania światowej sławy wokalistki

Fanów Britney Spears zaniepokoiły materiały, jakie publikuje na swoim profilu na Instagramie. Spontaniczne tańce i posty wydały im się dziwne, a część osób podejrzewa, że wokalistka chce przekazać, że jest do nagrań zmuszana. Tym bardziej że gdy fani w komentarzach poprosili o to, by dała znać o swoich problemach, zakładając żółte koszulki, zaczęła się w nich pojawiać na zdjęciach. Powstał nawet specjalny hasztag "freebritney" stworzony przez kuzynkę Britney, All Sims.

- Wpadła na ten pomysł, abyśmy wszyscy dowiedzieli się, że była zamknięta w klatce zarówno wtedy, jak i teraz. I że nie ma wolności! - napisała wtedy Sims.

Historia uroczej wokalistki, która podbiła muzyczny rynek, jest obecnie tragiczna. Miejmy nadzieję, że fani się mylą i Britney nie jest niewolnicą własnego ojca.