Zamknij

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Co jej dolega?

Sylwia Wamej
04.04.2019 10:16
Britney  trafiła do szpitala psychiatrycznego
fot. Instagram/East News

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. 37-letnia gwiazda zgłosiła się do kliniki psychiatrycznej dobrowolnie. Dlaczego?

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears znów ma problemy psychiczne. Piosenkarka dobrowolnie zgłosiła się do zamkniętej kliniki psychiatrycznej. Złe samopoczucie gwiazdy wiąże się z ciężką chorobą jej ojca. Britney do tego stopnia nie mogła poradzić sobie z chorobą taty, że poddała się leczeniu w szpitalu. Gwiazda na początku tego roku odwołała swoją trasę koncertową w Las Vegas. Powodem jest właśnie choroba ojca.

Jamie Spears trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację okrężnicy. Odwołanie koncertów tłumaczono tym, że Britney chce trochę czasu spędzić z rodziną. Teraz tak się jednak nie stanie, bo artystka może spędzić w klinice psychiatrycznej nawet miesiąc. Portal ET podkreśla, że Britney oprócz tego, że bardzo martwi się o ojca, potrzebuje też czasu na to, aby uporać się z własnymi problemami.

To nie pierwszy raz, gdy Britney Spears mierzy się ze swoimi demonami. W 2007 roku przeszła załamanie nerwowe. Symbolem choroby stała się ogolona na łyso głowa.

"Myślę, że musiałam dać sobie więcej luzu w karierze i wziąć odpowiedzialność za moje zdrowie psychiczne. To były dla mnie najtrudniejsze lata. Wydaje mi się, że paparazzi dopiero odpuścili, kiedy przestałam wychodzić z domu przez dwa lata" - powiedziała gwiazda po latach.

Tamten okres był czasem,  gdy Britney ostro imprezowała, a używki były dla niej chlebem powszednim. Imprezowy okres skończył się walką o prawa rodzicielskie do opieki nad dwoma synami Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem z byłym mężem.

RadioZEt.pl/ SW

Zagłosuj

Byłeś/ łaś kiedyś w szpitalu psychiatrycznym?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET