Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. Co jej dolega?

04.04.2019 10:16

Britney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego. 37-letnia gwiazda zgłosiła się do kliniki psychiatrycznej dobrowolnie. Dlaczego?

Britney  trafiła do szpitala psychiatrycznego fot. Instagram/East News

Britney Spears w szpitalu psychiatrycznym

Britney Spears znów ma problemy psychiczne. Piosenkarka dobrowolnie zgłosiła się do zamkniętej kliniki psychiatrycznej. Złe samopoczucie gwiazdy wiąże się z ciężką chorobą jej ojca. Britney do tego stopnia nie mogła poradzić sobie z chorobą taty, że poddała się leczeniu w szpitalu. Gwiazda na początku tego roku odwołała swoją trasę koncertową w Las Vegas. Powodem jest właśnie choroba ojca.

Jamie Spears trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację okrężnicy. Odwołanie koncertów tłumaczono tym, że Britney chce trochę czasu spędzić z rodziną. Teraz tak się jednak nie stanie, bo artystka może spędzić w klinice psychiatrycznej nawet miesiąc. Portal ET podkreśla, że Britney oprócz tego, że bardzo martwi się o ojca, potrzebuje też czasu na to, aby uporać się z własnymi problemami.

To nie pierwszy raz, gdy Britney Spears mierzy się ze swoimi demonami. W 2007 roku przeszła załamanie nerwowe. Symbolem choroby stała się ogolona na łyso głowa.

"Myślę, że musiałam dać sobie więcej luzu w karierze i wziąć odpowiedzialność za moje zdrowie psychiczne. To były dla mnie najtrudniejsze lata. Wydaje mi się, że paparazzi dopiero odpuścili, kiedy przestałam wychodzić z domu przez dwa lata" - powiedziała gwiazda po latach.

Tamten okres był czasem,  gdy Britney ostro imprezowała, a używki były dla niej chlebem powszednim. Imprezowy okres skończył się walką o prawa rodzicielskie do opieki nad dwoma synami Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem z byłym mężem.

RadioZEt.pl/ SW

Zagłosuj

Byłeś/ łaś kiedyś w szpitalu psychiatrycznym?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Oceń