Zamknij

Britney Spears w ciąży. Polski fotograf autorem ciążowej sesji [FOTO]

04.12.2020 15:38
Britney Spears
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Britney Spears, jedna z legend muzyki pop, skończyła 39 lat.  Z tej okazji polski fotograf Alexi Lubomirski przypomniał ciążową sesję, jaką wykonał dla wokalistki. Na fotografii możemy oglądać kontrowersyjną wokalistkę kompletnie nagą.

Britney Spears to jedna z ikon światowej muzyki pop i pokrewnych gatunków. Niezależnie od muzycznych gustów, nie sposób nie oddać wokalistce ogromnych zasług. Na swoim koncie ma ogromną ilość hitów, nagród, międzynarodowych tras koncertowych, a piosenki takie jak "Baby One More Time", "Toxic" czy "Oops! I Did It Again" od wielu lat nucą fani na całym świecie. Britney przez wiele osób została uznana za jedną z muzycznych ikon XX wieku, a określenie "księżniczka popu" na stałe związane jest z jej nazwiskiem.

Niestety, Spears, podobnie jak wiele innych gwiazd, nie uniknęła bardzo niebezpiecznego "syndromu gwiazdy". Głośno było o jej problemach psychicznych i relacji z ojcem, który miał więzić piosenkarkę i wydatnie wpłynąć na załamanie jej kariery. Na szczęście gwiazda coraz częściej pojawia się w mediach i wydaje się, że jej sytuacja poprawiła się. Choć ciężko w to uwierzyć, Britney skończyła 39 lat. Z tej okazji Alexi Lubomisrki, znany polski fotograf i polski szlachcic, opublikował fotografię swojego autorstwa, na której możemy podziwiać wokalistkę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem, pozującą nago.

ZOBACZ TAKŻE:  Britney Spears czuje się coraz gorzej? Prawnik ujawnia prawdę: "Jest jak pacjent w śpiączce"

Britney Spears nago w ciąży. Polski fotograf pokazał zdjęcie

Alexi Lubomirski to uznany fotograf, który na swoim koncie ma między innymi zdjęcia dla księcia Harry'ego i Meghan Markle. Na swoim profilu na Instagramie opublikował efekt sesji zdjęciowej Britney Spears, na której światowej sławy wokalistka pozowała nago z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda oczekiwała wtedy przyjścia na świat syna Jaydena. Co ciekawe, znana wokalistka jest na fotografii naga, ma na sobie jedynie piękną kolię. Fani byli zachwyceni tak naturalnym i pięknie ujętym wizerunkiem gwiazdy.

- Najpiękniejsze zdjęcie Britney Spears, jakie widziałem.

- Wow, prawie jej nie rozpoznałem. Piękne.

- Jaka piękna! Najlepsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek miała - czytamy w  komentarzach.

Rzeczywiście, nie sposób nie dostrzec kunsztu Lubomirskiego. A Britney życzymy wszystkiego najlepszego.