Zamknij

Brodzik i Wilczak udali się na terapię. Czy uratują swój związek?

Redakcja
25.10.2018 09:22
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
fot. VIPHOTO/East News. 2: Mateusz Jagielski/East News

Plotki o kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka pojawiają się od kilku miesięcy. Teraz para podobno udała się na terapię.

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik to jedna z tych par w polskim show-biznesie, które bardzo dbają o swoją prywatność. Nic dziwnego, że ich związek i życie prywatne budzą takie zainteresowanie – szczególnie kiedy coraz częściej mówi się o kryzysie w ich relacji.

Brodzik i Wilczak walczą o związek

Jak dowiedział się magazyn „Na żywo”, Joanna Brodzik i Paweł Wilczak postanowili walczyć o swój związek i udać się na terapię.

„Przecież mają dwóch synów, którzy potrzebują i mamy, i taty. Poza tym są ze sobą związani. Wierzę, że uda im się ocalić swój dom” – mówi informator „Na żywo”. Podobno cała rodzina ich wspiera.

Zobacz także

Informacje o kryzysie pary pojawiają się w mediach już od dłuższego czasu, a pojawienie się Wilczaka na premierze filmu „Kler” z tajemniczą kobietą tylko podsyciło pogłoski. Aktor, zapytany o rzekomy kryzys w związku i o to, czy w ogóle on i Joanna Brodzik są jeszcze parą, nie ukrywał swojej irytacji i nie chciał w ogóle takiego pytania komentować.

Ich fani trzymają za nich kciuki.

RadioZET.pl/Na żywo/SA