Zamknij

Bronisław Cieślak zakończył karierę. Serialowy porucznik Borewicz odchodzi na emeryturę

Maciej Friedrich
20.01.2020 12:16
Bronisław Cieślak zakończył karierę. Serialowy porucznik Borewicz odchodzi na emeryturę
fot. WACLAW KLAG/REPORTER/ EAST NEWS

Bronisław Cieślak, doskonale znany widzom z serialu "07 zgłoś się", zapowiedział koniec aktorskiej kariery. Problemy zdrowotne aktora spowodowały, że musiał zwolnić tempo. Ostatecznie zdecydował się całkowicie zrezygnować z pracy przed kamerą.

Bronisław Cieślak to popularny polski aktor, który w świadomości polskich widzów zapisał się jako nieustraszony porucznik Sławomir Borewicz w serialu kryminalnym "07 zgłoś się". Popularnością cieszył się także serial "Malanowski i partnerzy", w którym Cieślak grał jedną z głównych ról.

W 2017 roku u aktora zdiagnozowano raka prostaty. Przeszedł poważną operację i cykle chemioterapii. Nie przegrał walki z chorobą, ale do końca życia musi łykać leki. Po wyjściu ze szpitala postanowił zwolnić tempo, w tym zrezygnować z obciążenia, jakim jest praca przed kamerą.

Bronisław Cieślak kończy aktorską karierę. Serialowego Borewicza nie zobaczymy już na ekranie?

Po raz ostatni Cieślaka mogliśmy oglądać w 2018 roku w filmie "Na bank się uda" Szymona Jakubowskiego. Rezygnację z aktorskiej kariery potwierdził w rozmowie z "Super Expressem".

- Czuję się dobrze, łykam pigułki, których nazwy nic państwu nie powiedzą, i żyję spokojnym rytmem. Praca? Nic z tych rzeczy - czytamy.

Aktor miał obiecać rodzinie, że zwolni tempo i zrezygnuje z pracy, by zadbać o zdrowie. Bardziej niż filmowe role interesuje go wspólny czas z najbliższymi. Panu Bronisławowi życzymy oczywiście zdrowia i spokoju.

 Gwiazda TVN ma raka. Jej zdjęcie "śniadania za 600 złotych" wstrząsnęło internautami

EN_01203421_0131
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/ EAST NEWS
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "07 zgłoś się"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF