Zamknij

Bukmacherzy typują imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jakie typy prowadzą?

Redakcja
16.10.2018 12:29
Bukmacherzy typują imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jakie typy prowadzą?
fot. Instagram:@kensingtonroyal

Wczoraj Pałac Kensington potwierdził informację, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. Bukmacherzy już obstawiają, jakie imię będzie miało kolejne royal baby. Które typy są najwyżej notowane?

Poniedziałek, 15 października 2018 roku to data, która przyniosła Brytyjczykom wiele radości. Pałac Kensington potwierdził informacje, że księżna Sussexu Meghan Markle oraz książę Harry spodziewają się dziecka. Oczywiście każda taka informacja elektryzuje z miejsca cały świat. I choć poród zapowiadany jest na wiosnę 2019 roku, już teraz rozpoczęły się spekulacje na temat imienia, jakie rodzice nadadzą kolejnemu royal baby. Brytyjscy bukmacherzy i eksperci od zwyczajów rodziny królewskiej ustalili już kilka imion, które mogą znajdować się w kręgu zainteresowań księcia i księżnej.

Jak będzie miało na imię dziecko Meghan Markle?

Wybór najbardziej prawdopodobnego imienia, jakie otrzyma dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego, jest trudne, ponieważ nie jest znana płeć potomka. Jednak specjaliści wytypowali kilka imion żeńskich i męskich, których notowania mają być najlepsze.

Najczęściej wymienianym imieniem dla dziewczynki jest Alice. Bukmacherzy biorą jednak pod uwagę również Dianę, Elizabeth, Alexandrę oraz Victorię. Z kolei za najbardziej prawdopodobne imię dla męskiego potomka uznane zostało Arthur. W notowaniach pojawia się również Alexander, Edward oraz James.

Oczywiście są to tylko spekulacje, ale osoby studiujące historię i zwyczaje brytyjskiej rodziny królewskiej nieraz już przekonywały, że potrafią wysnuwać prawidłowe wnioski.

RadioZET.pl/gala.pl/MF