Zamknij

Burza pod świąteczną sesją Majdanów. Internauci miażdżą Radka. "Jak tak można!" [FOTO]

05.12.2021 18:14
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Świąteczna sesja Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdan z dziećmi wywołała ogromne poruszenie w sieci. Internauci krytykują wyretuszowaną do granic Małgosię, zaś Radkowi nie mogą wybaczyć fotografii, jakie pojawiły się na jego profilu. "Chłopakom musi być przykro" - piszą zdegustowani obserwatorzy. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oficjalnie rozpoczęli przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W ich domu stanęła już okazała choinka, a wnętrze przemieniło się w prawdziwy "winter wonderland" - jak napisała o bajecznie urządzonym salonie Gosia.

Naturalnie, jak co roku, Majdanowie wykorzystali okres świąt, żeby zrealizować kilka projektów reklamowych. Jednym z nich była sesja zdjęciowa dla popularnej marki biżuteryjnej. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia wystylizowanej rodziny, na których uwagę zwraca przede wszystkim dziwnie zmieniona twarz Małgosi. "Kto stoi koło Radka?" - pytają internauci, ledwie rozpoznając gwiazdę "Projekt Lady".

Świąteczna sesja Majdanów. Radosław wyciął synów Małgorzaty? 

Bardziej bulwersujące niż wyretuszowana do granic twarz Gosi Rozenek okazały się zdjęcia zamieszczone na profilu Radosława Majdana. Z fotografii zostali wycięci synowie Małgosi - Stanisław i Tadeusz, a z pozującej piątki wykadrowano tylko Gosię i Radka z ich wspólnym dzieckiem - Henrykiem.

Internauci skrytykowali Majdana za to, że pozostawił jedynie "swoją" rodzinę, a cały zabieg uznali za krzywdzący w stosunku do synów Jacka Rozenka. 

Chłopakom pewnie przykro, że zostali wycięci z Rodzinki.

Nieładnie tak z rodzinnego zdjęcia obciąć synów żony, wygląda to jakby pan nie uważał ich za część rodziny.

Lubię Waszą rodzinkę. Ale to, co Pan zrobił ze zdjęciem rodzinnym jest dla mnie nie do przyjęcia.

Jak muszą się czuć te biedne dzieci, odcięte od zdjęcia. Człowieku, mózg ci odebrało!

Jaka intencja przyświecała kadrowaniu zdjęcia, tego Radosław Majdan nie wyjaśnił. Faktycznie słabo wyszło?