Zamknij

Była WAG doświadczyła przemocy domowej. "Połamana twarz, ponad 9 dni w szpitalu" [FOTO]

22.11.2021 18:19
Ewelina Ślotała
fot. Instagram:@ewelinaslotaladesign

Ewelina Ślotała opublikowała wstrząsające zdjęcia i ujawniła, że doświadczała przemocy domowej. Jak wyznała w rozmowie z Pudelkiem, oprawcą był jej mąż, z którym się aktualnie rozwodzi. "Od trzech lat mści się na mnie" - powiedziała Pudelkowi. 

Ewelina Ślotała była kiedyś partnerką piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, tego samego, który niedawno porzucił Magdalenę Stępień tuż przed narodzinami ich dziecka. Zresztą obie panie się znają i darzą sympatią. Niewątpliwie Ewelinie przyda się wsparcie po dramacie, jakiego doświadczyła w swoim aktualnym małżeństwie. Kobieta opublikowała makabryczne zdjęcia ukazujące obrażenia twarzy doznane w wyniku pobicia i podzieliła się szczegółami w rozmowie z Pudelkiem. 

Ewelina Ślotała doświadczyła przemocy domowej. Pokazała szokujące zdjęcia 

Była WAG ujawniła na Instastories, że doświadczała przemocy domowej. Post był reakcją na wulgarną odpowiedź męża na sprawę związaną z ich dzieckiem. 

Brak mi słów na tyle, że zwyczajnie wrzucam zdjęcia przemocy psychicznej, z którą każda z nas może się zmagać każdego dnia. System prawny nie radzi sobie z takimi zachowaniami przemocy w rodzinie, a nawet jak to było w moim przypadku, połamaniu twarzy i spędzeniu ponad 9 dni w szpitalu - czytamy.

ewelina 22
fot. Instastories:@ewelinaslotaladesign

Kobieta załączyła wstrząsające zdjęcia obrażeń twarzy. Następnie udzieliła wywiadu Pudelkowi, w którym opowiedziała o szczegółach tego, co się wydarzyło. 

Został już skazany karnie - dostał wyrok w zawieszeniu za przemoc domową. Nie czuję się bezpiecznie, bo mąż jest osobą mającą koneksje i nieograniczone możliwości finansowe. Od trzech lat mści się na mnie  - wyznała Pudelkowi Ewelina. 

Ślotała podkreśliła w rozmowie z serwisem, że wyrok zapadł w Hiszpanii i smutno konstatuje, że gdyby podobna sprawa wydarzyła się w Polsce, zostałaby najpewniej zignorowana przez organy ścigania. Ewelina ujawniła, że przebywając w szpitalu miała okazję poznać kobiety pobite przez partnerów i prawie każda zwierzała się, że musi wrócić do domu, gdzie czeka na nią oprawca. 

Policja, którą wzywałam do agresywnego męża, skazanego już wyrokiem karnym za połamanie mi twarzy i przemoc domową, przyjeżdżała po prawie dwóch godzinach! Mimo że w domu był ze mną mój dwuletni synek - zdradziła serwisowi. 

Ewelina Ślotała powiedziała Pudelkowi, że zna mnóstwo przypadków z dobrze sytuowanego światka podwarszawskiego Konstancina, gdzie kobiety doświadczały przemocy domowej. 

Znam małżeństwa, które posiadają własne samoloty i jachty, a żony przynajmniej raz w miesiącu chodzą do zieleniaka w ciemnych okularach kryjących siniaki. W środowisku "konstańcińskim", gdzie mieszkałam z mężem-oprawcą, takie sytuacje są tolerowane przez społeczeństwo, wręcz uważane za coś normalnego - szokuje wyznaniem na Pudelku.

Publikując swoje zdjęcia po pobiciu, Ewelina chciała unaocznić wszystkim, do jakich tragedii dochodzi nieraz za drzwiami luksusowych willi i jak bardzo bezsilne są wobec swoich oprawców polskie kobiety. Z uwagi na drastyczny charakter części zdjęć nie zdecydowaliśmy się ich opublikować, natomiast można je obejrzeć na Instastory Eweliny Ślotały.

ewelina s
fot. Instastories:@ewelinaslotaladesign