Zamknij

Była żona Roberta Janowskiego wydała książkę. Opisuje w niej prezentera?

Maciej Friedrich
15.05.2019 11:00
Była żona Roberta Janowskiego wydała książkę. Opisuje w niej prezentera?
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Kalicińska, była żona Roberta Janowskiego, wydała książkę, której fabuła oparta została na jej życiu. Pojawiły się opinie, że zawarła w niej informacje, które nie stawiają prezentera w najlepszym świetle.

Robert Janowski to popularny prezenter, którego uwielbiali widzowie teleturnieju „Jaka to melodia?”. Kiedy gwiazdor odszedł z programu, a jego miejsce zajął Norbi, części fanów ciężko było się z tym pogodzić. Warto jednak pamiętać, że Janowski jest przede wszystkim uzdolnionym wokalistą. Współpracował między innymi z zespołem Oddział Zamknięty oraz był gwiazdą musicalu „Metro”. Wielokrotnie występował również na deskach teatrów.

Prywatnie Janowski był trzykrotnie żonaty. Z Katarzyną Kalicińską ma syna Makarego, z Katarzyną Dańską dwie córki. Od 14 września 2013 jest w związku małżeńskim z Moniką Głodek. Pierwsza żona Roberta promuje książkę, której fabuła oparta jest na jej osobistej historii. Czy znajdziemy w niej pikantne szczegóły z czasów, gdy byli małżeństwem?

Była żona Roberta Janowskiego opisała ich małżeństwo?

W książce „A miało być tak pięknie” Katarzyna Kalicińska opisuje uczucie Dominiki i Janka. Była żona Roberta Janowskiego nie ukrywa jednak, że imiona postaci zostały zmienione celowo, a fabuła jest oparta na jej prywatnych doświadczeniach.

– Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... jest. Nie o wszystkich mogłam jednak napisać wprost, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści – zdradza autorka „Super Expressowi”.

Choć nie ma pewności, że postać Janka jest wzorowana na Robercie Janowskim, pojawiły się opinie, że Kalicińska zdradziła pikantne szczegóły z czasów ich związku. Szczegóły, które nie stawiałyby Roberta w dobrym świetle.

– Została u nas na kilka dni. Dałam jej trochę ciuchów, przytulałam, kiedy opowiadała, że bardzo tęskni za domem. Chciałam jej pomóc […] Po trzech miesiącach Janek wyznał mi, szczerze skruszony, że jest bardzo zakochany i się wyprowadza – czytamy w „A miało być tak pięknie”.

ZOBACZ: Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie gospodarzem „Gra muzyka” w TV Puls

Książka Kalicińskiej spotkała się z pozytywnym odbiorem. Bardzo chwaliła ją Beata Harasimowicz, która przyznała, że poprosiła autorkę, by nie zmieniała jej personaliów.

– To rewelacyjna książka, nie powstałaby, gdyby nie życie. Ja prosiłam, by nie zmieniano mojego imienia, bo nie mam nic do ukrycia. Byłam świadkiem tej historii.

Robert Janowski w żaden sposób nie odniósł się do doniesień, że „A miało być tak pięknie” opisuje jego małżeństwo z autorką.

Zagłosuj

Zamierzasz przeczytać "A miało być tak pięknie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF