Zamknij

Były mąż Anji Rubik ponownie wziął ślub? Model skomentował te doniesienia

Sylwia Wamej
10.07.2019 13:31
Sasha Knezevic
fot. Instagram.com/ Sasha Knezevic

Sasha Knezevic po rozstaniu z Anją Rubik układa sobie życie na nowo u boku pięknej i tajemniczej brunetki. Para doczekała się też synka. Ostatnio Sasha pokazał zdjęcia z wesela. Fani dopytywali, czy znów zmienił stan cywilny. Model skomentował te doniesienia.

Sasha Knezevic wziął ślub?

Sasha Knezevic po rozwodzie z Anją Rubik związał się z piękną brunetką. Model niedawno został również tatą małego Andrijasa. Były mąż Anji Rubik chętnie pokazuje swoje życie rodzinne na Instagramie. widać, że syn jest jego oczkiem w głowie, a ojcostwo sprawia mu niezwykłą przyjemność. Ostatnio 37-letni model opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze ślubu. Fani szybko zaczęli dopytywać Sashę, czy ponownie wziął ślub z nową partnerką.

Sasha Knezevic: Syn jest jego oczkiem w głowie

Jak się okazuje, Sasha razem ze swoją rodziną bawił się na weselu przyjaciół w Szwajcarii. "Zdjęcia z wesela moich przyjaciół, na którym byłem w Szwajcarii"  - wyjaśnił fanom. Od czasu, gdy synek Sashy przyszedł na świat, model coraz częściej publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia, na których gości maluch. Jeszcze będąc mężem Anji Rubik, Knezevic bardzo chciał zostać ojcem. Jednak modelka była skupiona na karierze i innych obowiązkach i niespiesznie było jej do roli mamy. Choć Sasha i Anja byli małżeństwem przez pięć lat, ostatecznie rozstali się w 2016 roku w przyjaznych relacjach.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW