Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Były mąż Anji Rubik ponownie wziął ślub? Model skomentował te doniesienia

10.07.2019 13:31

Sasha Knezevic po rozstaniu z Anją Rubik układa sobie życie na nowo u boku pięknej i tajemniczej brunetki. Para doczekała się też synka. Ostatnio Sasha pokazał zdjęcia z wesela. Fani dopytywali, czy znów zmienił stan cywilny. Model skomentował te doniesienia.

Sasha Knezevic fot. Instagram.com/ Sasha Knezevic

Sasha Knezevic wziął ślub?

Sasha Knezevic po rozwodzie z Anją Rubik związał się z piękną brunetką. Model niedawno został również tatą małego Andrijasa. Były mąż Anji Rubik chętnie pokazuje swoje życie rodzinne na Instagramie. widać, że syn jest jego oczkiem w głowie, a ojcostwo sprawia mu niezwykłą przyjemność. Ostatnio 37-letni model opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze ślubu. Fani szybko zaczęli dopytywać Sashę, czy ponownie wziął ślub z nową partnerką.

Sasha Knezevic: Syn jest jego oczkiem w głowie

Jak się okazuje, Sasha razem ze swoją rodziną bawił się na weselu przyjaciół w Szwajcarii. "Zdjęcia z wesela moich przyjaciół, na którym byłem w Szwajcarii"  - wyjaśnił fanom. Od czasu, gdy synek Sashy przyszedł na świat, model coraz częściej publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia, na których gości maluch. Jeszcze będąc mężem Anji Rubik, Knezevic bardzo chciał zostać ojcem. Jednak modelka była skupiona na karierze i innych obowiązkach i niespiesznie było jej do roli mamy. Choć Sasha i Anja byli małżeństwem przez pięć lat, ostatecznie rozstali się w 2016 roku w przyjaznych relacjach.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZET.pl/ SW

Oceń