Zamknij

Były partner Kasi Kowalskiej o rozstaniu i kontaktach z córką

Redakcja
28.06.2018 11:08
Były partner Kasi Kowalskiej o rozstaniu i kontaktach z córką
fot. East News

Kostek Joriadis, były partner Kasi Kowalskiej, po 19 latach postanowił skomentować oskarżenia o wycofanie się z życia córki i wyjazd za granicę. Piosenkarka wielokrotnie oskarżała go w mediach o pozostawienie dziecka i brak pomocy finansowej.

Kasia Kowalska i Kostek Joriadis byli parą ponad 20 lat temu. Choć rozstali się, owocem ich związku jest córka Aleksandra. Muzyk przez 19 lat konsekwentnie unikał jakichkolwiek wypowiedzi na temat rozpadu związku, natomiast wokalistka kilkukrotnie powtarzała w mediach, że to Joriadis usunął się z życia jej i jej córki, a także unikał płacenia zasądzonych alimentów. Pojawiały się również plotki, że bywał agresywny. Teraz, po latach, artysta postanowił przerwać milczenie i przedstawić swój punkt widzenia. Podkreśla, że to jedyny raz, kiedy opowiada o tym etapie swojego życia mediom i robi to za namową przyjaciół.

Czy Kostek Joriadis zostawił córkę?

Wokalista i muzyk dementuje informacje, jakoby bez słowa uciekł od córki. Według niego wyjazd do Grecji, gdzie przebywała jego chora matka, był konsultowany z Katarzyną Kowalską. Przyznaje także, że zobowiązał się do płacenia piosenkarce 180 dolarów miesięcznie na rzecz utrzymania córki, ale sytuacja finansowa nie pozwoliła mu na wywiązanie się ze zobowiązania. Ponadto, gdy po czterech latach powrócił do kraju, nie pozwolono mu widywać Oli mimo jego usilnych starań. O sprawie alimentacyjnej dowiedział się dopiero w październiku, gdy jego konto zajął komornik. Joriadis wyznał, że chce płacić na utrzymanie córki, ale kwota, która została zasądzona, przewyższa jego możliwości. Aktualnie oczekuje na termin rozprawy apelacyjnej w sprawie obniżenia alimentów.

Spotkanie po latach

W wywiadzie artysta opowiada o swoim ostatnim, dość przypadkowym spotkaniu z córką. Cztery lata temu wpadli na siebie na działce u znajomych i porozmawiali. Kostek twierdzi, że wymienili się numerami telefonów, ale Ola nie odpowiadała na wiadomości i zerwała kontakt z ojcem.

Muzyk podkreśla, że nie żywi negatywnych uczuć do matki swojego dziecka, jednak nie utrzymywał i nie utrzymuje z byłą partnerką żadnych kontaktów.

W grudniu zeszłego roku w sieci ukazało się zdjęcie Kasi Kowalskiej z córką oraz wpis samej Oli, która podkreślała, że mama wychowała ją sama.

RadioZET.pl/MF