Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Były partner Weroniki Rosati planuje pozwać aktorkę? „To będzie ostrzeżenie”

27.12.2018 13:40

Jak informuje „Fakt”, były partner Weroniki Rosati rozważa złożenie przeciw niej pozwu o zniesławienie. Robert Śmigielski ma mieć dość negatywnych wypowiedzi aktorki na jego temat.

Były partner Weroniki Rosati planuje pozwać aktorkę? „To będzie ostrzeżenie” fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W mediach głośno było o rozstaniu Weroniki Rosati z ortopedą Robertem Śmigielskim. Para poznała się podczas wizyty aktorki w klinice ortopedycznej, gdzie leczyła kontuzję będącą pozostałością po wypadku samochodowym. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, a ich zdjęcia często pojawiały się w mediach. Z radością oczekiwali na pojawienie się ich pierwszego dziecka. Mała Elizabeth przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku w Los Angeles. Niestety, w czerwcu 2018 roku pojawiła się informacja, że związek ze Śmigielskim to przeszłość, a Weronika wychowa córkę samotnie. Przyczyną miało być zbytnie skupienie się ortopedy na sprawach zawodowych. 

Rosati z córką fot. Instagram:@weronikarosati

Robert Śmigielski pozwie Weronkę Rosati?

Rosati w wywiadach niejednokrotnie krytykowała byłego partnera. Informowała między innymi, że Śmigielski nie angażował się w opiekę nad Elizabeth, a decyzję o związaniu się z nim traktuje jako życiową porażkę. Jak donosi „Fakt”, ortopeda nie zamierza dalej tolerować publicznego oczerniania i postanowił podjąć kroki prawne. Dziennik informuje, że prawnicy Śmigielskiego przygotowują pismo, w którym proszą Rosati o zaprzestanie wypowiedzi na temat swojego klienta.

– To będzie ostrzeżenie. Jeżeli Weronika nic sobie z tego nie zrobi, Robert będzie zmuszony podać ją do sądu o zniesławienie. Na razie tego nie zrobił ze względu na córkę i ma nadzieję, że Weronika po przeczytaniu pisma pójdzie po rozum do głowy i zamilknie. On jako lekarz nie może sobie pozwolić na szkalowanie – miał zdradzić „Faktowi” informator, znajomy Śmigielskiego.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati ostro odpowiedziała na komentarz Magdy Gessler. Poszło o byłego partnetra aktorki

RadioZET.pl/fakt.pl/MF

Oceń