Zamknij

Były partner Weroniki Rosati planuje pozwać aktorkę? „To będzie ostrzeżenie”

Redakcja
27.12.2018 13:40
Były partner Weroniki Rosati planuje pozwać aktorkę? „To będzie ostrzeżenie”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Jak informuje „Fakt”, były partner Weroniki Rosati rozważa złożenie przeciw niej pozwu o zniesławienie. Robert Śmigielski ma mieć dość negatywnych wypowiedzi aktorki na jego temat.

W mediach głośno było o rozstaniu Weroniki Rosati z ortopedą Robertem Śmigielskim. Para poznała się podczas wizyty aktorki w klinice ortopedycznej, gdzie leczyła kontuzję będącą pozostałością po wypadku samochodowym. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, a ich zdjęcia często pojawiały się w mediach. Z radością oczekiwali na pojawienie się ich pierwszego dziecka. Mała Elizabeth przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku w Los Angeles. Niestety, w czerwcu 2018 roku pojawiła się informacja, że związek ze Śmigielskim to przeszłość, a Weronika wychowa córkę samotnie. Przyczyną miało być zbytnie skupienie się ortopedy na sprawach zawodowych. 

Rosati z córką
fot. Instagram:@weronikarosati

Robert Śmigielski pozwie Weronkę Rosati?

Rosati w wywiadach niejednokrotnie krytykowała byłego partnera. Informowała między innymi, że Śmigielski nie angażował się w opiekę nad Elizabeth, a decyzję o związaniu się z nim traktuje jako życiową porażkę. Jak donosi „Fakt”, ortopeda nie zamierza dalej tolerować publicznego oczerniania i postanowił podjąć kroki prawne. Dziennik informuje, że prawnicy Śmigielskiego przygotowują pismo, w którym proszą Rosati o zaprzestanie wypowiedzi na temat swojego klienta.

– To będzie ostrzeżenie. Jeżeli Weronika nic sobie z tego nie zrobi, Robert będzie zmuszony podać ją do sądu o zniesławienie. Na razie tego nie zrobił ze względu na córkę i ma nadzieję, że Weronika po przeczytaniu pisma pójdzie po rozum do głowy i zamilknie. On jako lekarz nie może sobie pozwolić na szkalowanie – miał zdradzić „Faktowi” informator, znajomy Śmigielskiego.

ZOBACZ TEŻ: Weronika Rosati ostro odpowiedziała na komentarz Magdy Gessler. Poszło o byłego partnetra aktorki

RadioZET.pl/fakt.pl/MF