Zamknij

Camp by Ann: internautki znów rozgoryczone. „To obóz dla szczupłych tylko?”

Redakcja
31.08.2018 14:50
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Trwa kolejny obóz treningowy Anny Lewandowskiej: Camp by Ann. Choć trenerka tę edycję zorganizowała specjalnie z myślą o tych kobietach, które wcześniej się nie dostały, mimo usilnych prób zarezerwowania miejsca, to i tak znów pojawiły się komentarze od osób niezadowolonych. O co tym razem poszło?

Po zamieszaniu z niedawnym obozem i niezadowoleniu internautek z trudności w wykupieniu miejsca na Camp by Ann Lewandowska postanowiła zorganizować jeszcze jeden termin. Niestety, wygląda na to, że niezależnie od tego, czego Ania by nie robiła, to jednak zawsze znajdą się osoby, które mają powody do narzekań.

Jedna z internautek po zobaczeniu zdjęcia z porannej przebieżki na obozie zaczęła obawiać się, że takie wyjazdy są tylko dla szczupłych, a osoby, które nie mogą się pochwalić taką sylwetką, źle się czują w otoczeniu szczupłych ćwiczących.

„Czy taki obóz jest dla szczupłych tylko ;)? Czy puszysta będzie się tam dobrze czuła czy raczej się nie dostanie? Trochę mi jest wstyd nawet się zapisać jak widzę takie laski” – pisze internautka. Szybko odpowiedziała jej inna:

„Właśnie na to Anna Lewandowska powinna Pani odpowiedzieć, obóz bez celebrytek, żon sportowców i fit lasek – tego oczekuje przeciętna kobieta, która chciałaby się zapisać, a tu, jak widać, jest zupełnie na odwrót. Chyba idea powstania tych obozów była inna” – mówi. A kolejna dodaje, że rzeczywiście, na obozach Lewandowskiej potrzeba już jakiejś „krzepy”.

Znalazła się wreszcie komentująca, która... zachwala konkurencję.

„To musicie się zgłosić do Ewy Chodakowskiej. U niej widać na obozach, treningach normalne dziewczyny, żadne gwiazdy, wyżyłowane celebrytki i na pewno będziecie tam dobrze się czuć i zaczniecie swoją karierę sportową” – napisała.

Do tej pory Lewandowska nie odpowiedziała na żaden z tych komentarzy, choć patrząc na zdjęcie, rzeczywiście trudno dostrzec panie o nieco bujniejszych kształtach.

RadioZET.pl/SA