Zamknij

Cardi B rozwodzi się z mężem. Raperka zdradziła powód rozstania

16.09.2020 15:42
Cardi B
fot. Rex Features/East News

Cardi B i Offset się rozwodzą. Kontrowersyjna raperka po trzech latach małżeństwa złożyła pozew rozwodowy w sądzie w Atlancie. Jaki jest powód rozstania pary?

Cardi B i Offset zdecydowali się rozstać. Informacje o rozwodzie raperki i członka grupy Migos jako pierwszy podał amerykański portal TMZ. Dziennikarze dotarli do pozwu rozwodowego, który artystka złożyła w sądzie w Atlancie. Cardi B twierdzi, że jej małżeństwo zostało "nieodwracalnie zniszczone" i podkreśla, że nie widzi perspektyw na pojednanie z mężem. Raperka chce wywalczyć w sądzie prawo do opieki nad 2-letnią córka Kulture Kiari oraz świadczenie alimentacyjne.

Zobacz także:  Cardi B nago w nowym teledysku. Raperka szokuje klipem do singla „Press” [WIDEO]

Cardi B i Offset rozwodzą się po 3 latach małżeństwa

Cardi B i Offset pobrali się w 2017 roku. Para doczekała się jednej córki o imieniu Kulture, która przyszła na świat w 2018 roku. Przez trzy lata małżeństwa para doświadczała wielu kryzysów, jednak raperka wybaczała wszystkie zdrady męża ze względu na ich wspólne dziecko. Media spekulują, że powodem rozwodu jest właśnie niewierność męża. Artystka nie odniosła się jednak do tych doniesień. Cardi B i Offset spotkają się na pierwszej rozprawie rozwodowej w listopadzie.