Zamknij

Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Dzikiej orchidei": "Gwałcił mnie i przekazywał znajomym"

16.08.2021 21:16
Carre Otis
fot. VISION PDG/Album/East News

Carré Otis (obecnie Sutton) zdobyła się na odważne wyznanie na temat swojej przyszłości. Aktorka znana z filmu "Dzika orchidea" dołączyła do 11 innych kobiet, które oskarżyły agencji Elite Model Géralda Marie o gwałt i molestowanie. Gwiazda miała być wykorzystywana przez mężczyznę, gdy miała zaledwie 17 lat.

Carré Otis dołączyła do 11 kobiet, które złożyły oskarżenia przeciwko byłemu szefowi agencji Elite Model. Jak wyznała gwiazda filmu "Dzika orchidea", w którym zagrała u boku Mickeya Rourkego, do wykorzystywania seksualnego miało dochodzić, gdy początkująca aktorka i modelka była jeszcze nastolatką. 17-latka miała być gwałcona przez wielu mężczyzn, z którymi Géralda Marie się nią "dzielił".

- Ostrzegał, że muszę być posłuszna. Gwałcił mnie i przekazywał znajomym. Nie mogłam się z tego otrząsnąć przez wiele, wiele lat [...] Patrząc wstecz, jest dla mnie jasne, że moje pochodzenie było częścią tego, co sprawiło, że byłam podatna na nadużycia - wyznała aktorka. Dodała, że gdy po wielu miesiącach odmówiła szefowi agencji modelek seksu, ten wyrzucił ją z mieszkania, a agencja przeniosła ją do Mediolanu.

Zobacz także:  Anna Skura w szpitalu. Blogerka przeszła poważną operację. "Nie będę już wyglądać tak samo"

Carré Otis z "Dzikiej orchidei" oskarża szefa agencji modelek o gwałt

Carré Otis pochodziła z rozbitej rodziny i już jako 16-latka żyła sama. Aktorka podkreśla, że być może właśnie dlatego była "łatwym celem" dla swojego oprawcy. Prócz nadużyć seksualnych, Gérald Marie miał podawać 17-letniej modelce kokainę, aby "szybciej traciła na wadze i odniosła sukcesy jako supermodelka". Pozew Carré Otis przeciwko Géraldowi Marie został złożony w sądzie na Manhattanie kilka dni przed wygaśnięciem Child Victims Act, czyli prawa, które pozwala ofiarom wykorzystywania seksualnego pozwać napastników niezależnie od tego, ile lat minęło od tragicznych wydarzeń.