Zamknij

Catherine Zeta-Jones pokazała urocze zdjęcie dzieci: "Kocham was oboje" [FOTO]

04.09.2020 11:02
Catherine Zeta-Jones
fot. Instagram.com/ Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones zamieściła na Instagramie zdjęcie z wakacji z jej dziećmi w roli głównej. Wakacyjne ujęcie Dylan i Carys zachwyciło fanów gwiazdy. "Masz piękne dzieci" - pisali zachwyceni.

Catherine Zeta-Jones co jakiś czas publikuje zdjęcia swoich pociech na Instagramie. Tym razem gwiazda pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym zapozowały jej pociechy: dwudziestoletni syn - Dylan Michael Douglas oraz 17-letnia córka -  Carys Zeta Douglas.

Tą fotografią Catherine Zeta-Johnes zaznaczyła, że wakacje skończyły się i cała rodzina powróciła już do swoich obowiązków. Dylan studiuje na Brown University, z kolei Carys uczy się w liceum.

Catherine Zeta-Jones pokazała zdjęcia swoich pociech. Ale wyrosły!

"Lato oficjalnie dobiegło końca w naszej rodzinie. Dziś oboje młodzi dorośli wracają do nauki" - napisała aktorka i dodała: "Kocham was oboje. I do wszystkich dzieciaków. Wiedza jest kluczem do życia. Więc walcz. To też minie" - napisała, odnosząc się do nowych czasów pandemii koronawirusa.

Dogulas i Carys są owocem miłości Catherine Zeta-Jones i jej ukochanego - Michalea Douglasa. Aktorska para jest razem już ponad 20 lat. Catherine Zeta-Jones i Michale Douglas pobrali się 18 listopada, 2000 roku. Parę dzieli 25 lat różnicy, jednak wiek nie jest żadną przeszkodą w ich relacji. Choć w ich małżeństwie kryzysów nie brakowało. Douglas przez jakiś czas miał problem z uzależnieniem od seksu i alkoholu.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl