Zamknij

Celine Dion bez makijażu. Gwiazda opublikowała naturalne zdjęcie [FOTO]

13.10.2020 20:09
Celine Dion
fot. Splashnews.com/ East News

Celine Dion jest w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda publikuje zarówno prywatne zdjęcia, jak i zawodowe. Na najnowszym zdjęciu 52-letnia artystka pozuje w naturalnym wydaniu, bez grama makijażu. Podkreśliła też, jak ważny w życiu jest odpoczynek i spokój.

Celine Dion chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia z koncertów, przygotowań do występów czy prywatnych fotografii, na których odpoczywa oraz podróżuje. Gwiazda tym razem pokazała fotografię w naturalnym wydaniu, na której pozuje bez grama makijażu. W ciepłym wpisie podkreśla, jak ważny w życiu jest odpoczynek i chwile pełne spokoju.

W czasie pełnym wyzwań jest niezwykle ważne, by skupić się na wszystkim, za co jesteśmy wdzięczni. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę spokoju, szczęścia i miłości - nie tylko dziś, ale każdego dnia - napisała Dion.

Zobacz też: Celine Dion przeszła badanie na obecność koronawirusa. Przełożyła koncerty 

Celine Dion pokazała naturalne zdjęcie. Pozuje na nim bez grama makijażu

Fani zasypali gwiazdę komplementami. "Celine, wyglądasz tak zdrowo i pięknie", "wyglądasz przepięknie", "wyglądasz na niezwykle wypoczętą", "jesteś wspaniała" - komplementowali fani.

Ostatnie lata w życiu Celine Dion były bardzo ciężkie. Gwiazda w styczniu 2016 roku pożegnała swojego ukochanego męża - Rene, z kolei kilka dni później zmarł brat artystki. W styczniu tego roku Celine Dion musiała zamierzyć się ze śmiercią kolejnej bliskiej osoby - ukochanej mamy - Thérèse Tanguay Dion.

RadioZet.pl