Zamknij

Celine Dion jest bardzo szczupła. Współpracownicy gwiazdy zdradzili jej dietę

01.03.2021 15:26
Celine Dion
fot. SplashNews.com/East News

Celine Dion od jakiegoś czasu jest bardzo szczupła, a jej wygląd budzi nie lada emocje. Amerykańskie serwisy rozpisywały się ostatnio o diecie gwiazdy, która zdaniem jej współpracowników jest niezwykle uboga. Co w ciągu dnia je 52-letnia gwiazda?

Celine Dion zawsze była szczupła, jednak od jakiegoś media podkreślają, że wygląda zbyt chudo i niezdrowo. Gwiazda w ostatnim czasie jeszcze bardziej schudła, co oczywiście rodzi podejrzenia o anoreksję. Choć sama zainteresowana zarzekała się, że nie jest chora, a taki wygląd zawdzięcza genom, jej współpracownicy mówią zupełnie coś innego. Jedna z osób z otoczenia gwiazdy zdradziła ostatnio dietę, którą stosuje piosenkarka. Trzeba przyznać, że nie jest za bardzo bogata.

Zobacz też: Celine Dion pokazała najmłodszych synów. Bliźniaki skończyły dziesięć lat [FOTO]

Celine Dion jest bardzo szczupła. Współpracownicy gwiazdy zdradzili jej dietę

"Jej dieta jest okropna. Zjada niewiele więcej niż kilka kawałków owoców i kilka krakersów, aby przetrwać dzień" - miał powiedzieć jeden ze współpracowników Celine.

Celine na każdym kroku tłumaczy się ze szczupłego wyglądu. W rozmowie z "The Guardian" podkreśliła, że szczupłość jest u niej naturalna genetycznie i nie ma mowy o odchudzaniu.

"Nie jestem anorektyczką. Ludzi wkurza, że jestem chuda bez żadnego wysiłku. Byłam taka zawsze przez całe życie. Nikt z mojej rodziny nie miał problemów z nadwagą"  - tłumaczyła.

Przypomnijmy, że wiosną tego roku artystka miała wyruszyć w trasę koncertową po Europie. Niestety, wciąż obecna pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Celine Dion.

"Witajcie, miałam nadzieję spotkać się z Wami w Europie tej wiosny. Niestety sytuacja nie jest bezpieczna, musimy jeszcze trochę zaczekać. Ale... tak, szczepionki są w drodze. Obiecuję, że wszystko nadrobimy w 2022 roku. Uważajcie na siebie. Nie mogę się doczekać, bardzo za Wami tęsknię. Kocham Was, do zobaczenia!" - powiedziała piosenkarka do swoich fanów na Instagramie.

Warto podkreślić, że Celine Dion zagra dwa koncerty w Polsce w 2022 roku. 18 czerwca 2022 r. (Atlas Arena w Łodzi) i 19 czerwca 2022 r. (Tauron Arena Kraków). Wybierzecie się?