Zamknij

Cerekwicka zrzuciła już 12 kilo i nadal chudnie. Oto sekret jej diety

Redakcja
05.10.2017 11:34
Katarzyna Cerekwicka dieta
fot. ons.pl

Katarzyna Cerekwicka jest jedną z tych piosenkarek, które przez wiele lat swojej scenicznej pracy przywiązały fanów do swojego wyglądu, scenicznego wizerunku oraz sylwetki. Teraz jednak wokalistka postanowiła schudnąć i udało się jej zrzucić już 12 kilogramów. Czemu to zawdzięcza i co jest sukcesem jej diety?

Już od kilku miesięcy Cerekwicka korzysta z cateringu dietetycznego. Przyznaje, że taki sposób odżywiania nie tylko jej smakuje, ale też jest bardziej urozmaicony, niż samodzielnie przygotowywane posiłki. Oprócz tego, tak skomponowana dieta dostarcza jej wszystkich składników odżywczych. Wszystko to poskutkowało zauważalnym ubytkiem wagi ciała.

Katarzyna Cerekwicka chwali się, że od czerwca zrzuciła już 12 kilogramów. Nowa dieta pozwoliła jej schudnąć, a także wpoiła jej zdrowe nawyki żywieniowe. Jednak wokalistka przyznaje również, że przez cały czas kontroluje wagę i regularnie korzysta z porad dietetyka.

"Człowiek czuje się zdrowszy, jest odpowiednie nawodnienie organizmu poprzez odpowiednie odżywianie" - mówi piosenkarka.

Jak widać pozbycie się 12 kilogramów to zasługa odpowiednio skomponowanych posiłków, ale i wprowadzenia dobrych zasad w odżywianiu. Przypomnijmy, że z tzw. "diety pudełkowej" korzystała też Karolina Szostak. Prezenterka i dziennikarka sportowa osiągnęła spektakularny sukces diametralnie zmieniając swoją sylwetkę.

RadioZET.pl/pomponik/SA