Zamknij

Diler gwiazd wyszedł na wolność po trzech latach. Musiał zapłacić bardzo wysoką kaucję

Redakcja
14.02.2019 10:59
Cezary P. wyszedł na wolność
fot. Archiwum policji

Cezary P., znany jako diler gwiazd, wyszedł na wolność. Mężczyzna zapłacił 100 tysięcy złotych kaucji.

Cezary P. diler gwiazd wyszedł na wolność

Cezary P. od trzech lat przebywa w areszcie. Jak donosi „Super Express”, diler gwiazd wyszedł na wolność, ale musiał zapłacić 100 tysięcy złotych kaucji. 11 lutego wyszedł co prawda z aresztu, jednak nie może opuszczać kraju, a trzy razy w tygodniu musi stawiać się na komisariacie.

 – Sąd zastrzegł, że tymczasowe aresztowanie ulegnie zmianie z chwilą złożenia poręczenia majątkowego w kwocie stu tysięcy złotych nie później niż do 12 lutego, przy jednoczesnym oddaniu oskarżonego pod dozór policji z obowiązkiem stawiennictwa trzy razy w tygodniu w komisariacie – podkreślił w rozmowie z „Super Expressem” sędzia Jerzy Leder, rzecznik warszawskiego sądu.

Cezary P. sprzedawał narkotyki gwiazdom

Prokuratura zarzuciła Cezaremu P. że ten sprzedał 237 osobom kokainę wartą co najmniej milion złotych. Wysoka kaucja miała być zabezpieczeniem prawidłowego toku postępowania toczącego się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ.

Przypomnijmy, że Cezarego P. zatrzymano podczas transakcji narkotykowej w kwietniu 2016 roku przy ulicy Hożej w Warszawie. Okazało się w trakcie śledztwa, że do grona klientów Cezarego należą m.in. gwiazdy związane z rodzimym show-biznesem. W sprawie toczącej się przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ oskarżony jest nie tylko Cezary P. ale również jego żona Iwona, córka Patrycja i 12 innych osób, które mają zarzuty pomocnictwa w udzielaniu narkotyków.

RadioZET.pl/ SE.pl/ SW