Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cezary Pazura będzie miał operację. Co z jego zdrowiem?

20.04.2018 12:36

Cezary Pazura tuż przed narodzinami swojego trzeciego dziecka będzie miał operację. O konieczności odwołania wszystkich występów aktora i planowanym zabiegu na Instagramie poinformowała żona gwiazdora.

Cezary Pazura Edyta Pazura fot. archiwum Radia ZET

Cezary Pazura ma problemy ze zdrowiem. Na Instagramie jego żony pojawiła się informacja o konieczności odwołania występów aktora. Edyta Pazura w krótkiej informacji nie zdradza, co dokładnie dolega jej mężowi. Dobitnie informuje też, że nie będą w tej sprawie udzielać żadnych komunikatów. Jak napisała, wszystkie występy Cezarego Pazury zaplanowane w okresie od 25 kwietnia do 17 maja są odwołane.

„Szanowni Państwo. W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno” — pisze Edyta Pazura.

Oświadczenie to zaniepokoiło fanów aktora. Pod postem przekazują wyrazy wsparcia oraz życzenia powrotu do zdrowia. My również do tych życzeń dołączamy — szczególnie w tym ważnym dla Cezarego Pazury i jego żony okresie, kiedy spodziewają się swojego trzeciego dziecka.

Edyta Pazura jest w ciąży!

RadioZET.pl/SA

Oceń