Zamknij

Cezary Pazura już po operacji. Pokazał zdjęcie ze szpitala

Redakcja
30.04.2018 10:48
Cezary Pazura
fot. Instagram

Cezary Pazura przeszedł zapowiadaną wcześniej operację. Aktor podzielił się zdjęciem ze szpitala. Pozuje w kołnierzu ortopedycznym.

Cezary Pazura już jest po operacji. Aktor podzielił się w sieci zdjęciem ze szpitala, na którym widać go w kołnierzu ortopedycznym, a obok niego unoszą się kolorowe balony. Jak widać, jest po odwiedzinach aktorów z Teatru 6. piętro.

— Koledzy z teatru 6 piętro dziękuję za wsparcie i odwiedziny. W szpitalu zaskoczenie. Wszystkim dziękuję, że trzymaliście kciuki — napisał w komentarzu do zdjęcia.

Nadal nie wiadomo, z jakimi dokładnie kłopotami zdrowotnymi boryka się Cezary Pazura. Blisko dwa tygodnie temu żona aktora poinformowała o odwołaniu jego występów zaplanowanych w nadchodzących tygodniach.

Cezary Pazura będzie miał operację!

— W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno — napisała wtedy Edyta Pazura, ucinając tym samym dyskusję o tym, co dolega jej mężowi.

Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/SA