Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cezary Pazura już po operacji. Pokazał zdjęcie ze szpitala

30.04.2018 10:48

Cezary Pazura przeszedł zapowiadaną wcześniej operację. Aktor podzielił się zdjęciem ze szpitala. Pozuje w kołnierzu ortopedycznym.

Cezary Pazura fot. Instagram

Cezary Pazura już jest po operacji. Aktor podzielił się w sieci zdjęciem ze szpitala, na którym widać go w kołnierzu ortopedycznym, a obok niego unoszą się kolorowe balony. Jak widać, jest po odwiedzinach aktorów z Teatru 6. piętro.

— Koledzy z teatru 6 piętro dziękuję za wsparcie i odwiedziny. W szpitalu zaskoczenie. Wszystkim dziękuję, że trzymaliście kciuki — napisał w komentarzu do zdjęcia.

Nadal nie wiadomo, z jakimi dokładnie kłopotami zdrowotnymi boryka się Cezary Pazura. Blisko dwa tygodnie temu żona aktora poinformowała o odwołaniu jego występów zaplanowanych w nadchodzących tygodniach.

Cezary Pazura będzie miał operację!

— W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. Powyższe oświadczenie w pełni wyczerpuje nasze stanowisko w tej sprawie, a zespół będzie kontaktował się z każdym z organizatorów osobno — napisała wtedy Edyta Pazura, ucinając tym samym dyskusję o tym, co dolega jej mężowi.

Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/SA

Oceń