Zamknij

Cezary Pazura nie potrącił kobiety na pasach! Absurdalne oskarżenia w sieci

Redakcja
06.11.2018 14:38
Cezary Pazura
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Cezary Pazura potrącił kobietę na przejściu dla pieszych? Takie absurdalne oskarżenia pojawiły się w sieci. Internauci komentują sprawę, która... w rzeczywistości nie miała miejsca. Na jeden z komentarzy ostro zareagowała żona aktora.

Wielu widzom zdarza się niekiedy nie odróżniać filmowej czy serialowej fikcji od rzeczywistości. Wielu aktorów przyznaje, że na ulicy ludzie zaczepiają ich i zwracają się do nich jak do granych przez nich bohaterów. O ile niekiedy może to być nawet miła czy przyjemna sytuacja, o tyle już oskarżanie aktora o potrącenie pieszego na pasach należy potraktować bardzo krytycznie.

Cezary Pazura potrącił pieszą na pasach?

Ofiarą takich pomówień w sieci stał się Cezary Pazura. Aktor zagrał jedną z ról w serialu „Ślepnąc od świateł” HBO. Tam właśnie wcielał się w postać celebryty, który nie stroni od używek. Serialowy Mariusz Fajkowski w jednej ze scen jedzie autem, będąc w fazie narkotykowego „zjazdu”. Jedzie szybko, niemal zasypia za kierownicą. W którymś momencie na przejściu dla pieszych potrąca ciężarną kobietę, która umiera na miejscu.

Niestety zdaje się, że nie wszyscy dostrzegli, że to nie Cezary Pazura potrącił kobietę na pasach, tylko serialowy Fajkowski. Edyta Pazura natrafiła w sieci na komentarz, w którym internautka informuje o „akcji Cezarego Pazury”.

„Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta. Nie jestem w stanie pojąć, co teraz musi czuć ich ojciec i mąż” – pisze internautka i informuje niewtajemniczonych:

„Dosłownie kilka chwil temu Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach”.

Edyta Pazura komentuje absurdalny wpis w sieci

Wpis ten opublikowała na swoim Instagramie Edyta Pazura i jasno skomentowała:

„Po co akcja PR serialu, skoro głupota jednego człowieka może wszystko załatwić. #slepnacodswiatel #hbo #serial #naglupoteniemalekarstwa #padłam @czarekpazura obiecuje, że będę Ci robić paczki do więzienia” – mówi Edyta.

Rzeczywiście, nietrudno przyznać jej rację. Prawdopodobnie jednak jest to kiepski żart lub zwykła prowokacja.

RadioZET.pl/SA