Zamknij

Cezary Pazura pokazał gorące zdjęcie żony. Edyta Pazura gotuje w bieliźnie [FOTO]

27.07.2020 09:45
Cezary Pazura i Edyta Pazura
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Cezary Pazura na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia ukochanej żony - Edyty. Ostatnio pokazał gorącą fotografię żony z ich rodzinnej kuchni. Ukochana aktora wybrała dość niecodzienny strój, w którym ugotowała obiad.

Cezary Pazura pokazał gorące zdjęcie żony. Gotuje mu w bieliźnie [FOTO]

Cezary Pazura i Edyta Pazura tworzą zgrany duet. Aktor na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia żony i zawsze wypowiada się o niej bardzo ciepło. Tym razem pokazał zdjęcie z ich rodzinnej kuchni. Uwagę zwraca strój Edyty, w którym gotuje obiad. Letnie temperatury służą odsłanianiu ciała, więc żona aktora założyła jedynie strój kąpielowy.

"Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle, Edytko" - napisał Cezary Pazura obok zdjęcia.  W komentarzach jak zawsze nie zabrakło komplementów w stronę ukochanej aktora. Fotografię skomentowała też koleżanka Edyty - Agata Rubik. "Taka kucharka to skarb" "Panie Pazura zazdroszczę", "zgadzam się, uczta dla oka" - komplementowali internauci urodę żony Cezarego Pazury.

Cezary Pazura i Edyta Pazura: Kiedy się pobrali?

Cezary Pazura i Edyta Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku,  po dwóch latach znajomości. Para doczekała się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Cezary Pazura jest starszy od swojej ukochanej o 26 lat, jednak różnica wieku nie jest dla nich żadną przeszkodą.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl