Zamknij

Cezary Pazura pokazał swoją nastoletnią córkę. To prawdziwa kopia mamy

25.06.2020 21:41
Cezary Pazura
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Cezary Pazura złożył swojej córce, Amelii, urodzinowe życzenia. Aktor zamieścił zdjęcie z córką, która jest coraz bardziej podobna do mamy.

Cezary Pazura należy do tych aktorów, którzy chętnie dzielą się w sieci swoimi prywatnymi zdjęciami. Aktor od 11 lat jest mężem Edyty Pazury i przy niej czuje się bardzo szczęśliwy. Nic dziwnego, że często się tym chwali. Na Instagramie zamieścił właśnie swoje zdjęcie z córką Amelią. Okazją do tego są urodziny dziewczynki. Amelka kończy już 11 lat.

Cezary Pazura składa córce życzenia

Cezary Pazura w pieszczotliwy sposób zwraca się do Amelki, nazywając ją "gwiazdeczką". Zauważa, że jego córka staje się nastolatką.

"Dziś moja Gwiazdeczka Córcia Amelia kończy 11lat! Wkracza w wiek nastolatki. Żyj szczęśliwie Kochanie 100 lat! Szczęśliwy, dumny Tatuś" - pisze Pazura i dodaje jeszcze żartobliwe post scriptum:  P. S. Koledzy twierdzą, że czas kupić „bejsbola”. Kompletnie nie wiem o co chodzi".

A my chyba wiemy, bo mała Amelia to wykapana mama. Za jakiś czas złamie serce niejednemu chłopcu. Przyłączamy się do życzeń!

Przypomnijmy, że Cezary Pazura ma w sumie czwórkę dzieci: trójkę z Edytą (Amelię, Antoniego i Ritę); pierwsza, najstarsza córka Pazury - Anastazja, pochodzi z pierwszego małżeństwa.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS