Zamknij

Cezary Pazura pokazał urocze zdjęcie z synem. "Moja duma, mój dziedzic" [FOTO]

16.11.2020 13:48
Cezary Pazura
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Cezary Pazura i Edyta Pazura doczekali się trójki pociech. Gwiazdor chętnie pokazuje swoje dzieci w mediach społecznościowych. Tym razem opublikował uroczą fotografię z synkiem Antonim.

Cezary Pazura i Edyta Pazura są rodzicami trójki uroczych pociech: córeczek Amelii i Rity oraz synka Józefa. Aktor chętnie publikuje zdjęcia swoich pociech w mediach społecznościowych. Tym razem pokazał na Instagramie wspólną fotografię z synkiem Antonim. Czarno-białą fotografię aktor okrasił pięknymi słowami.

Zobacz też: Edyta Pazura przeszła metamorfozę. Ten kolor to hit jesieni

Cezary Pazura pokazał urocze zdjęcie z synem Antonim [FOTO]

"SYN! Moja duma. Mój „dziedzic” Relacje z Synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze... wrażliwy po ojcu, piękny po Matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę" - napisał Cezary Pazura.

Fani stwierdzili, że ociec i syn są niemal jak dwie krople wody. "Cały tata", "czysty ojciec", "identyczne profile", "jak dwie krople", "z profilu mały Czarek", "spojrzałam i myślałam, że to Pana zdjęcie z dzieciństwa" - podkreślali fani.

Cezary Pazura jest również tatą 32-letniej córki Anastazji, która jest owocem pierwszego małżeństwa aktora. Anastazja poszła w ślady słynnego ojca i również jest aktorką.

"Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy" - mówił jakiś czas temu Cezary Pazura w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZEt.pl